product-image
NESTLE NAN OPTIPRO Plus 2 HM-0 Mleko modyfikowane w proszku dla niemowląt powyżej 6 miesiąca 4x 800 g [WIELOPAK]
142.97 zł

Niedostępny

product-logo
product-logo
product-logo

NESTLE NAN OPTIPRO Plus 2 HM-0 Mleko modyfikowane w proszku dla niemowląt powyżej 6 miesiąca 4x 800 g [WIELOPAK]

4.85

ocena ocena ocena ocena ocena

(61)


Producent
Nestlé Polska
ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa
Pojemność
4x 800g
Postać

Niedostępny

142.97 zł

Opis

Pierwszy rok życia to czas intensywnego wzrostu i rozwoju maluszka. Jeśli twój szkrab ukończył już 6. miesiąc życia i nie może być karmiony piersią to wraz z lekarzem możecie rozważyć podawanie mu mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O.

Mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O to mleko następne, które może być stosowane jako jeden z elementów diety dziecka po 6. miesiącu życia jeśli karmienie piersią nie jest możliwe. Zawiera ono m.in.: DHA* oraz immunoskładniki – cynk*,  żelazo*, witaminę D* (czyli składniki mineralne i witaminy, uczestniczące w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego niemowląt). Dodatkowo, mleko następne w proszku NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O zawiera kultury bakterii Lactobacillus reuteri oraz wyłącznie laktozę. W skład mleka NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O wchodzą także: zaawansowana technologia białka OPTIPRO® oraz wyselekcjonowane oleje roślinne (mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O nie zawiera oleju palmowego). Zawiera ono również oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak ta w mleku kobiecym.

Zaufaj Nestlé, ponieważ wspólnie z nami możesz zapewnić swojemu maluchowi zbilansowaną dietę dopasowaną do jego wieku. Pamiętaj, że mleko następne w proszku NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O przeznaczone jest dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Decyzje o rozpoczęciu żywienia uzupełniającego zawsze należy podejmować po konsultacji z lekarzem. Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

- Dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia, które nie mogą być karmione piersią

-  OPTIPRO®  - zaawansowana technologia białka

- Oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak w mleku mamy

-  Kultury bakterii L. reuteri

- Zawiera immunoskładniki* i DHA*

*zawartość zgodnie z przepisami prawa

Skład

Mleko odtłuszczone, laktoza (z mleka), oleje roślinne (olej słonecznikowy, olej rzepakowy), odmineralizowana serwatka (z mleka), permeat serwatkowy (z mleka), cytrynian wapnia, emulgator [(lecytyny z (soi)], fosforan sodu, olej rybi, cytrynian potasu, chlorek potasu, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), L-fenyloalanina, 2'-fukozylo-D-laktoza (2'-FL) (z mleka), witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, B1, A, B2, B6, kwas foliowy, K, D, biotyna, B12), chlorek magnezu, fosforan potasu, L-leucyna, L-izoleucyna, L-tryptofan, L-histydyna, siarczan żelaza (II), siarczan cynku, kultury bakterii Lactobacillus reuteri (DSM17938*), siarczan miedzi (II), siarczan manganu, jodek potasu, selenian (VI) sodu.

Wartość odżywcza w 100 g proszku w 100 ml gotowego mleka
Wartość energetyczna 2095 kJ/500 kcal 279 kJ/67 kcal

Tłuszcz, w tym:

- kwasy tłuszczowe nasycone

- kwasy tłuszczowe jednonienasycone

- kwasy tłuszczowe wielonienasycone, w tym:

 - kwas linolowy

 - kwas a-linolenowy

 - DHA (kwas dokozaheksaenowy)

24,2 g

2,5 g

16 g

4,4 g

3700 mg

350 mg

125 mg

3,2 g

0,3 g

2,1 g

0,6 g

496 mg

45,6 mg

16,8 mg

Węglowodany, w tym:

- cukry, w tym:

 - laktoza

62 g

62 g

62 g

8,3 g

8,3 g

8,3 g

Błonnik, w tym:

- 2'-FL

0,19 g

0,19 g

0,03 g

0,03 g

Białko 8,5 g 1,14 g
Witaminy
Witamina A 460 µg 61,6 µg
Witamina D 12,5 µg 1,7 µg
Witamina E 11,5 mg 1,5 mg
Witamina K 38 µg 5,1 µg
Witamina C 72 mg 9,6 mg
Tiamina (B1) 0,5 mg 0,07 mg
Ryboflawina (B2) 1,1 mg 0,15 mg
Niacyna 4 mg 0,54 mg
Witamina B6 0,3 mg 0,04 mg
Kwas foliowy 84 µg 11,3 µg
Witamina B12 1,2 µg 0,16 µg
Biotyna 13 µg 1,7 µg
Kwas pantotenowy 3,2 mg 0,4 mg
Składniki mineralne
Sód 255 mg 34,2 mg
Potas 660 mg 88,4 mg
Chlor 360 mg 48,2 mg
Wapń 490 mg 65,7 mg
Fosfor 300 mg 40,2 mg
Magnez 33 mg 4,4 mg
Żelazo 6,6 mg 0,9 mg
Cynk 3,6 mg 0,5 mg
Miedź 0,4 mg 0,05 mg
Mangan 0,18 mg 0,02 mg
Fluor ≤ 0,06 mg < 0,01 mg
Selen 25 µg 3,4 µg
Jod 105 µg 14,1 µg

Zawartość miarki: 4,47 g
100 ml gotowego mleka = 3 płaskie miarki proszku + 90 ml wody.

Dawkowanie

Sposób przygotowania

1. Umyj dokładnie ręce zanim zaczniesz przygotowywać mleko.

2. Umyj dokładnie butelkę, smoczek i nakrętkę tak, aby zostały usunięte wszelkie pozostałości mleka.

3. Wygotuj przez 5 minut. Pozostaw pod przykryciem do chwili użycia.

4. Doprowadź wodę pitną do wrzenia i gotuj przez 5 minut; pozostaw do ostygnięcia.

5. Odmierz zgodnie z tabelą karmienia odpowiednią ilość letniej wody, o temp. 37°C i wlej do wygotowanej butelki.

6. Posługuj się wyłącznie załączoną miarką. Upewnij się, że załączona miarka jest umyta i dobrze osuszona, zanim jej użyjesz.

7. Zgodnie z tabelą karmienia odmierz dokładnie i wsyp do butelki odpowiednią do wieku niemowlęcia ilość płaskich miarek proszku.

8. Po użyciu umieść miarkę tak, jak pokazano na rysunku.

9. Zakręć butelkę i potrząsaj nią aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku.

10. Zamknij dokładnie puszkę po każdym użyciu i przechowuj w suchym i chłodnym miejscu (5-25°C). Zawartość zużyj w ciągu 3. tygodni po otwarciu opakowania.

Tabela karmienia

Wiek niemowlęcia 7.-9. miesiąc - Ilość na porcję - Przegotowana woda w ml* 210 - Płaskie miarki** 7  - Dzienna liczba karmień- Nan Optipro Plus 2 4-3 - Inne 1-2***

Wiek niemowlęcia 10.-12. miesiąc - Ilość na porcję- Przegotowana woda w ml* 210 - Płaskie miarki** 7- Dzienna liczba karmień  - Nan Optipro Plus 2 3-2 - Inne 2-3***

Uwaga! Podana wielkość porcji jest średnią, jaką zjada dziecko w danym wieku zależnie od indywidualnych potrzeb. Różnice mogą dotyczyć również liczby posiłków. Zawsze konsultuj ilość posiłków z lekarzem prowadzącym.

* Aby utrzymać odpowiednią ilość żywych kultur bakterii, przegotowana woda powinna być ostudzona do temperatury zbliżonej do temperatury ciała (ok. 37°C).

** Pamiętaj: używaj tylko załączonej miarki. Użycie większej lub mniejszej ilości proszku niż wskazana może prowadzić do odwodnienia organizmu lub do niedożywienia niemowlęcia. Nie zmieniaj proporcji wody i proszku bez porozumienia z lekarzem.

*** W tym wieku zgodnie ze schematem żywienia niemowląt możesz zacząć rozszerzać dietę dziecka o posiłki inne niż mleko. Skonsultuj się z lekarzem przed wprowadzeniem nowych posiłków. Jeśli lekarz zaleci wcześniejsze podawanie innych posiłków, odpowiednio zmniejsz ilość podawanego mleka.

Nan Optipro Plus 2 mleko następne w proszku dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia stanowi tylko część zróżnicowanej diety niemowlęcia. Nie może zastępować mleka matki przez pierwsze sześć miesięcy życia niemowlęcia. Po zakończeniu karmienia mlekiem następnym Nan Optipro Plus 2, skonsultuj z lekarzem kontynuację karmienia mlekiem modyfikowanym Nan Optipro Plus 3 - mleko modyfikowane dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci powyżej 1. roku życia.

Ważna informacja: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Zanim zdecydujesz się stosować mleko modyfikowane, zasięgnij porady lekarza.

Dodatkowe

WAŻNE: Nieprzegotowana woda, niewygotowane butelki lub nieprawidłowe przygotowanie mleka może zaszkodzić Twojemu dziecku.

UWAGA: Zawsze przed przygotowaniem porcji mleka przegotuj wodę i wyparz butelkę. Pamiętaj, aby przygotować mleko zgodnie z instrukcją na opakowaniu i każdorazowo przygotuj tylko jedną porcję mleka, którą od razu podasz dziecku. Niewłaściwe przygotowanie, przechowywanie może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Nie przechowuj resztek mleka - niezjedzoną porcję mleka należy od razu wyrzucić. Zawsze przytrzymuj dziecko podczas karmienia. Dziecko pozostawione bez opieki może się zakrztusić.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Zielonaaa17
ocena ocena ocena ocena ocena
Pierwsze mleko, które od razu zasmakowało mojemu synkowi. Bardzo wydajne, ponieważ dziecko najada się nawet nie całą porcją, co jest super. Dodatkowo, cieszę się, że przy przejściu z KP na mleko NAN, nie wystąpiły u nas żadne alergię czy bóle brzuszka. Dzięki temu mogę karmić syna w sposób mieszany i nie martwić się, że jak zostanie z kimś w domu to po podaniu mleka wystąpią problemy z brzuszkiem

Ola
ocena ocena ocena ocena ocena
Od urodzenia korzystamy z tego mleka, synkowi nic się nie dzieje, no i przede wszystkim smakuje :) super się sprawdza przy karmieniu mieszanym (kp i mm).

Patrycja
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko od razu przypadło do smaku mojej córeczce, smak jest bardzo złożony do mleka matki. Mleko łatwe i szybkie w przygotowaniu. Córka od razu zaakceptowała mleko, odbyło się bez bólów brzuszka i zaparć.

Marta
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko smakuje dziecku, brak kolek, wzdęć, biegunek po mleku. Nie pojawiła się żadna wysypka, uczulenie itp. Trzecie moje dziecko korzysta z mleka NAN OptiPro i to od urodzenia. Jestem wierna marce, gdyż nie zawiodła mnie a wręcz pomogła pozbyć się wysypki na twarzy pierwszego dziecka.

Kinga
ocena ocena ocena ocena ocena
Super mleczko i bardzo dobry skład. Bardzo przyjemny dla brzuszka dziecka. Świetne mleko następne, bardzo szybko się rozpuszcza. Mleczko ma bardzo fajną konsystencję.

Wiola
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo polecam mleko Nan Optipro Plus . Mojemu synkowi bardzo smakuje i jego organizm bardzo dobrze na nie zareagował. Wygodne pudełko umożliwiające przechowywanie, mleczko bardzo dobrze się rozpuszcza i jego przygotowanie nie jest kłopotliwe.

Anna
ocena ocena ocena ocena ocena
Świetne mleko w poręcznej puszce. Dla mnie jedno z najlepszych na rynku. Polecam.

Dajanalogist
ocena ocena ocena ocena ocena
Jedyne mleko jakie podeszło synkowi po przejściu z kp w 7 miesiącu. Próbowaliśmy różnych, aż w końcu trafiłam na to i był to strzał w 10! Super skład i w smaku zbliżone do smaku mleka mamy, synek od razu załapał i karmimy się nim do dziś! Bardzo polecam - nie ma też po nim żadnych problemów z trawieniem :)

Magdalena Pawłowska
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko bardzo syte mija córka już nie chodzi głodna. Bardzo dobra konsystencja mleka. Dobrze rozpuszcza się w wodzie. Moje dziecko po tym mleku nie miało żadnych relacji niepowołanych.

Kinga
ocena ocena ocena ocena ocena
Moim zdaniem mleko jest bardzo dobre ???? Bardzo szybko się rozpuszcza i jest przepyszne ❤️ Mleko jest bardzo łagodne dla dziecka ☺️ Opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu co jest bardzo fajne.

Mirela
ocena ocena ocena ocena ocena
mleko bardzo dobrze przyjął brzuch maluszka, dziecko było syte, spokojne i pełne energii.

Justyna
ocena ocena ocena ocena ocena
Moim zdaniem mleko NAN2 jest zdrwym mlekiem dla brzuszka mojego maluszka . Uważam że, to meko ma najlepsze składniki i dobry smak. Moj syn niechciał pić mleka, lecz przeoonał sie do NAN2 . Teraz wypija znacznie wiecej i jest zadowolony.

Justyna
ocena ocena ocena ocena ocena
Moim zdaniem mleko NAN2 jest najlepsze dla Naszych dzieciaczków. Mojemu synoowi smakuje bardzo ,pojieważ nie chciał mi pić żadnego innego mleka. Najważniejsze jest to że jest dosoonały dla naszych maluszków ize zdrowych składniówdobrych dla jego brzuszka.

Anna
ocena ocena ocena ocena ocena
Moim zdaniem najlepsze mleko na rynku, dziecko je uwielbia. System odkładania łyżeczki na półeczkę jest bardzo pomocny. Polecam.

Ewa
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleczko sprawdziło się u ma w 100% ☺️ bałam się przejść z karmienia piersią na mleko modyfikowane lecz nie potrzebnie. Mleko jest bardzo łagodne dla maluszka nie był żadnych problemów z brzuszkiem ☺️

Alicja
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo polecam to mleczko ! synek po tym jak go odstawiłam nie chciał pić mm, było kilka prób i każde mleko lądowało w koszu aż trafiliśmy na to mleko. Strzał w 10! POLECAM!!!

Kasia
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecam to mleczko! Moim zdaniem był to najlepszy wybór po odstawieniu cycku. Synek najedzony, brzuszek nie boli. Skład i konsystencje są super! Opakowanie jest praktycznie. Mój Mateuszek bardzo poleca to mleczko!

Ewa
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko bardzo przypadło nam do gustu. Nie wiedziałam jakie mleko zastąpić mlekiem mamy kiedy skończyłam karmić maluszka. Wybór tego mleka był wyborem idealnym. Mleko przypadło do gustu naszemu maluszkowi. Bardzo ważne było dla mnie aby maluszek nie miał zaparć po mleku bo wiadomo że mleko mamy a mleko z puszki to duża różnica. To mleko jest idealne maluszek bardzo dobrze je przyjął

szczęśliwa mama
ocena ocena ocena ocena ocena
polecam mleko nan 2 super skład w smaku bardzo dobre polecam dla maluszków

Anna
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko bardzo smaczne dla mojej córki. Bez problemu się rozpuszcza co dla nas jest wazne. Nie mieliśmy problemu z przejściem z innej firmy

Małgorzata
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko ma higieniczne opakowanie i miarka jest zawsze czysta. Dobrze się rozpuszcza i smakuje dziecku. Niestety syn po mleku miał problemy z brzuszków - No ale jest bardzo wrażliwy

Kasia
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecam to mleczko! Moim zdaniem był to najlepszy wybór po odstawieniu cycku. Synek najedzony, brzuszek nie boli. Skład i konsystencje są super! Opakowanie jest praktycznie. Mój Mateuszek bardzo poleca to mleczko!

Marta
ocena ocena ocena ocena ocena
Najlepsze mleko następne dla mojej Amelki! Smakuje jej najbardziej, co mnie bardzo cieszy, bo jego skład jest najlepszy. Nowe opakowanie eko to kolejny plus mleczka!

Kasia
ocena ocena ocena ocena ocena
Super produkt, dziecko nie miało dolegliwości

Paulina
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko godne polecenia - fantastyczny skład, idealna konsystencja, praktyczne opakowanie i co najważniejsze smak zaakceptowany przez maluszka od pierwszego łyczka. Żadnych problemów po spożyciu mleczka.

Katarzyna
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko Nan2 ma bardzo dobry skład. Bardzo.ważne było dla mnie, żeby nie powodowało zaparć i wspierało odporność mojegi synka. Polubiliśmy się z Nan2 od pierwszej chwili i teraz już wiem, że będziemy kontynuować przygodę z numerkiem 3 ????

Marta
ocena ocena ocena ocena ocena
Świetne mleko nstepne. Łagodne przejście z karmienia piersią. Bez problemów i dolegliwości brzuszkowych. Dobry skład, bez oleju palmowego.

Katarzyna P.
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko trafione dla mojego maluszka w 100%, przed jego wyborem dokładnie zapoznałam się ze składem i wydało się najtrafniejszym produktem zawierającym wszystko co powinno wpłynąć na prawidłowy rozwój dziecka i idealnym do przejścia z kp. Maluszek je chętnie tyle ile podam, nie ulewa, minęły kolki ... wzdęcia i naprężenia, zaczął przesypiać mi całe noce i co ważne ładnie przybiera na wadze. Samo mleko w smaku jest przyjemne idealnie się rozpuszcza. Produkt dostępny jest bardzo poręcznym opakowaniu zabezpieczającym je przed wilgocią oraz poręcznym korzystaniu z niego, puszka zawiera również miarkę ułatwiającą jego odmierzanie..Przyznam, że nie mogłam wybrać lepiej. Wybrane z sercem dla serca. Szczerze POLECAM

Marlena
ocena ocena ocena ocena ocena
Jak na razie najlepiej tolerowane przez moich synów mleko, a przetestowaliśmy ich mnóstwo ponieważ pierwszy syn miał problemy z kupkami, a drugi z kolkami. Dobrze się rozpuszcza, mało pieni i smak jak najbardziej synkom odpowiada :)

Luiza
ocena ocena ocena ocena ocena
Moim zdaniem mleczko w 100% zaspokaja potrzeby mojego synka i bardzo mu smakuje, ponieważ wypija całą butlę na raz. Mleko zawiera niezbędne składniki i minerały, szybko rozpuszcza się w wodzie oraz ma jednolitą konsystencję. Opakowanie duże, poręczne i wygodne. Polecamy!

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
Skład mleka idealny. Nie zawiera oleju palmowego. Konsystencja mleka jest bardzo dobra oraz dobrze rozpuszcza się w wodzie. Po 7 miesiącach karmienia wyłącznie piersią obawiałam się podania mm, ze względu na zaparcia, jednak to było zupełnie niepotrzebne. Polecamy!

Basia
ocena ocena ocena ocena ocena
Zdecydowana się na to Mleko że wzgledu na najlepszy skład wedlugi mnie jaki jest dostępny na rynku. Mleko miało być alternatywą przy Karmieniu Piersią jednka synek przekonuj się bardzo powoli do tego pysznego mleczka. Opakowanie jest bardzo wytrzymałe i solidne utrzymuje mleko suche.

Beata
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko zawiera niezbędne składniki i minerały dla dziecka w tym okresie rozwoju. Nie zawiera oleju palmowego. Stanowi idealną bazę pod kaszki dla maluszka. Opakowanie jest poręczne i przykuwa uwagę. Konsystencja po sporządzaniu jest jednolita, nie tworzą się grudki oraz piana. Mleko szybko się rozpuszcza. Mogę je polecić innym mamom :)

Ivanna
ocena ocena ocena ocena ocena
W końcu mamy mleko po którym nie ma problemów z brzuszkiem. Wiktoria chętnie je pije. Bardzo jestem szczęśliwa bo wiem, że jest najedzona i ma wszystkie potrzebne składniki. Mleko ma super sklad????

Marta Woo
ocena ocena ocena ocena ocena
Świetny skład. Nie pieni się po wstrząśnięciu. Synek od razu chętnie wypił całą butelkę. Przesypia najedzony całe noce. Karmię też jeszcze piersią i bałam się jak to będzie przy karmieniu mieszanym. Niepotrzebnie. Nie zaobserwowałam żadnych "brzuszkowych" sensacji: zaparć i problemów z wypróżnianiem. Polecam!

Marlena
ocena ocena ocena ocena ocena
Poszukiwałam mleka modyfikowanego po karmieniu piersią. Kierując się składem postanowiłam wypróbować Nan OPTIPRO PLUS 2. Córeczce od razu zasmakowało. Ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję-dobrze się rozpuszcza w wodzie. Problemów z brzuszkiem nie zaobserwowałam. Chyba znaleźliśmy odpowiednie mleko.

Marta
ocena ocena ocena ocena ocena
Świetne mleko z idealnym składem. Ma bardzo dobry smak i konsystencję. Zawiera dużo witamin i kwasy dha co jest dla mnie bardzo ważne. Synkowi mleczko smakuje i nie boli go brzuszek???? Polecam!

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
To było nasze pierwsze mleko następne. Na początku bałam sie jak mój synek poradzi sobie z mlekiem modyfikowanym, a on od razu zjadł całą butelkę i było widać, że mu smakuje :) Mleko ma super skład, jest łatwe w przygotowaniu - dobrze się rozpuszcza w wodzie i się nie pieni! Dziecko zadowolone, a puszka doskonale sprawdza się w czasie zabaw ;)

Oksana
ocena ocena ocena ocena ocena
Jak dla mojej córki najlepsze mleko. Czasem probowalismy innych ze względu na kupkę (twarda i zielona) jedanak lekarz powiedział ze taka jej uroda. Corka po tym mleku pięknie śpi jest pogoda. A szczęśliwe dziecko to szczęśliwa mama

Doris
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko ma delikatnie słodki smak. Syn zaakceptował mleko, dlatego odstawienie od piersi było łatwiejsze ???? Ma bogaty skład.Puszka jest duża i wychodzi ekonomicznie.

Kasia
ocena ocena ocena ocena ocena
Dziecku bardzo smakuje, nie powoduje zaparć.Produkt posiada kultury bakterii i jak najbardziej jest odpowiedni dla małego brzuszka.Nie powoduje dolegliwości trawiennych, a dziecko przybiera na wadze, więc chyba ok.Po wymieszaniu nie pieni sie jak inne mleka i wydaje mi sie, ze dziecko bardziej sie nim najada.Posoada bogaty skład,zestaw witamin i minerałów potrzebny dla rozwoju. Bardo fajnie rozpuszcza się w wodzie.Opakowanie szczelne, poręczne. Konsystencja mleka jest super. Polecam

Kasia
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleczko bardzo dobrze się rozpuszcza. Miś nie ma po nim kółek,fajnie przyswaja się. Dobre w smaku. Brak kółek i ulewania. Posiada bardzo dobry skład i duży zestaw witamin. Co wazne- brak oleju palmowego

Karina
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleczko się u nas sprawdziło w 100%. Mąż kupił przez przypadek i zostało u nas na stałe. Skład pasuje mojemu synkowi, nie ma żadnych alergii, uczuleń. Szybko się je przygotowuje co jest super. Opakowanie mega praktyczne, mąż później przechowuje śrubki. :D

Natalia Jurczewska
ocena ocena ocena ocena ocena
Dla nas mleko numer 1! Skład jest jednym z lepszych na rynku, najbardziej przypomina to mleko matki wiec bez obaw mogłam przejść z karmienia piersią od razu na Nan2. Bardzo smakuje mojemu synkowi, nie jest gesty i nie obciąża brzuszka. Dodatkowy plus to opakowanie które jest ekologiczne!

Dorotaa
ocena ocena ocena ocena ocena
Alicja jest zadowolona z tego mleczka, widać że jej smakuje, wypija całą butle bez problemu. Nie wywołuje żadnych problemów z brzuszkiem. Najlepszy skład dbający o zdrowie dziecka. Trwałe duze opakowanie starcza na długo. Polecamy :)

Sabina M.
ocena ocena ocena ocena ocena
Aktualnie córeczka pije mleko modyfikowane Nan Optipro 2. Jest to jedyne mleko które zaakceptowała i bardzo jej posmakowało. Bardzo się cieszę że akurat to bo posiada wiele cennych witamin i minerałów, a przede wszystkim nie zawiera oleju palmowego. ☺️ Według mnie mleko jest bardzo szybkie w przygotowaniu i jest zamknięte w szczelnym opakowaniu.

Sabina
ocena ocena ocena ocena ocena
Aktualnie córeczka pije mleko modyfikowane Nan Optipro 2. Jest to jedyne mleko które zaakceptowała i bardzo jej posmakowało. Bardzo się cieszę że akurat to bo posiada wiele cennych witamin i minerałów, a przede wszystkim nie zawiera oleju palmowego. ☺️

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
Osobiście jestem bardzo zadowolona z mleka NAN OPTIPRO Plus 2. Łatwe w przygotowaniu i super jest to, że nie pieni się jak inne mleka. Opakowanie jest szczelne, dobrze chroni zawartość oraz fajne jest to, że miarka jest przechowywana osobno. W naszym przypadku dobry skład mleka sprawia, że córka nie ma żadnych problemów z brzuszkiem i widzę, że jej smakuje. Obie jesteśmy zadowolone :).

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
Osobiście jestem bardzo zadowolona z mleka NAN OPTIPRO Plus 2. Łatwe w przygotowaniu i super jest to, że nie pieni się jak inne mleka. Opakowanie jest szczelne, dobrze chroni zawartość oraz fajne jest to, że miarka jest przechowywana osobno. W naszym przypadku dobry skład mleka sprawia, że córka nie ma żadnych problemów z brzuszkiem i widzę, że jej smakuje. Obie jesteśmy zadowolone :).

Wiktoria
ocena ocena ocena ocena ocena
Zdecydowanie wybieramy z synkiem to mleczko. Brak oleju palmowego to wielki plus. Maluszek od pierwszej butelki je polubił i w końcu się najada. Po innym mleczku Syn miał problemy brzuszkowe, natomiast po tym nie mamy żadnych problemów, Podoba nam się też to, że mleko jak zapakowane w puszkę która jest podręczna i zapewnia dobre przetrzymywanie mleka.

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
Jestem zadowolona. Mojemu synowi od razu przypasowało a przebojów z mlekiem trochę było. Zdecydowanie polecam

Katarzyna
ocena ocena ocena ocena ocena
Synek od razu zaakceptował zmianę. Smak i zapach podobny do mleka matki, co jest ważne, gdy przechodzimy na mm. Ekonomiczne i szczelne opakowanie zachowuje wartości odżywcze. W stosunku do innych marek, mleko Nan Optipro Plus 2 nie powoduje problemów z brzuszkiem u mojego maleństwa. Polecam w 100%

Iga
ocena ocena ocena ocena ocena
Szczerze bardzo polecam mleczko, synek zajada ze smakiem, nie ma problemów z brzuszkiem a w dodatku mogę przygotować w każdej wodzie i nie ma grudek jak w innych mlekach i ta wygodna puszka, w jednej ręce mogę mieć synka, drugą robic mleko, bardzo szybko i komfortowo, polecam wszystkim :)

Iga
ocena ocena ocena ocena ocena
Szczerze bardzo polecam mleczko, synek zajada ze smakiem, nie ma problemów z brzuszkiem a w dodatku mogę przygotować w każdej wodzie i nie ma grudek jak w innych mlekach i ta wygodna puszka, w jednej ręce mogę mieć synka, drugą robic mleko, bardzo szybko i komfortowo, polecam wszystkim :)

Milena
ocena ocena ocena ocena ocena
Serdecznie polecam. Próbowaliśmy wiele mm ale te najbardziej przypadło nam do gustu. Ja wybrałam je ze względu na skład a córka na smak. Łatwe w przygotowaniu, nie zatyka smoczka, lekka konsystencja, duże, pojemne opakowanie- to mnie skusiło.

Anna
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecamy z całego serca jedyne mleko następne po karmieniu piersią które dziecko toleruje. Żadnych problemów z brzuszkiem, dobrze wspiera odporność i smak idealny. Puszka 800gram jest bardzo wydajna więc starczy ma długo. Polecamy

Anna
ocena ocena ocena ocena ocena
Pyszne mleko

Ania
ocena ocena ocena ocena ocena
Najlepsze mleko dla dzieci powyżej 6miesiąca. Zawiera odpowiednio zbilansowana składniki odżywcze, smak podobny dm mleka matki a puszka 800 gram starcza ma bardzo długo. Polecamy wszystkim mama które już nie mogą karmić swoim mlekiem

Magda
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko z bardzo dobrym składem, najlepszym na rynku. Dziecku bardzo smakuje, to jedyne mleko modyfikowane jakie zaakceptował po odstawieniu od piersi. Polecamy

Marzena
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko bardzo delikatne, a zarazem bardzo odżywcze. Innymi mlekami synek sie nie najadal, po tym jest najedzony, spokojny i zadowolony. Również bardzo smakuje, nie ma żadnych problemów z wyproznianiem , żadnych problemów z brzuszkiem. Próbowaliśmy kilka innych mlek, jednak to jest zdecydowanie najlepsze. Trochę żałuję, ze nie ma tego mleka tez i w kartonie, bo nie wiem juz co robić z tymi puszkami. No i cena ostatnio trochę podskoczyla, mimo to warto. Myślę że to najlepszy wybór na mleko następne tuż po karmieniu piersią :)

Marzena
ocena ocena ocena ocena ocena
Mleko bardzo delikatne, a zarazem bardzo odżywcze. Innymi mlekami synek sie nie najadala, po tym jest najedzony, spokojny i zadowolony. Również bardzo smakuje, nie ma żadnych problemów z wyproznianiem , żadnych problemów z brzuszkiem. Probowalysmy kilka innych mlek, jednak to jest zdecydowanie najlepsze. Trochę żałuję, ze nie ma tego mleka tez i w kartonie, bo nie wiem juz co robić z tymi puszkami. No i cena ostatnio trochę podskoczyla, mimo to warto. Myślę że to najlepszy wybór tuż po przejściu z piersi na karmienie butelką :)

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.