zdjecie zdjecie

MINI CLICK 1 sztuka

Producent Laboratories4u
Pojemność 1 szt.
Postać Urządzenie
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Wskazania

Rewolucyjne i skuteczne rozwiązanie po ukąszeniu: komara, meszki, bąka końskiego oraz poparzeniu: pokrzywą, małą meduzą. Wewnątrz Mini-Click znajdują się naturalne kryształy kwarcu, które wytwarzają niewielki ładunek elektrostatyczny, w momencie kiedy wciskamy przycisk na górze Mini-Click.

Przy stosowaniu na obszar ukąszenia ten mały ładunek inaktywuje reakcję histaminy, która powoduje świąd, zatrzymując w ten sposób swędzenie oraz skłonność drapania do zera - tym samym zmniejsza opuchliznę. Zatrzymanie swędzenia powoduje zanik chęci drapania się, którego może dodatkowo podrażniać powierzchnię skóry i powodować infekcje. Produkt nie wymaga baterii.

Działanie

Mini-Click to opatentowany, bezpieczny, szybki w działaniu produkt aby uwolnić od swędzenia.

- zatrzymuje chęć drapania,

- zmniejsza obrzęki,

- szybki, łatwy i bezpieczny w użyciu,

- bezpieczny dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia,

- brak skutków ubocznych,

- nie wymaga baterii,

- działa skutecznie do 4000 ukąszeń (około 20000 kliknięć)

Dawkowanie

 Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie jak najszybciej po ukąszeniu komara, przy chęci drapania lub gdy zobaczysz opuchliznę po ukąszeniu.

U dorosłej osoby zazwyczaj potrzebne jest od 5 do 10 kliknięć, aby zmniejszyć świąd. Dla dzieci (powyżej 6 miesiąca) wymagana jest połowa dawek, z kolei dla osób wrażliwych, alergicznych wymagana ilość dawek może być większa.

Opinie o MINI CLICK 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.