zdjecie zdjecie

Microlife NC 150 termometr elektroniczny bezdotykowy 1 sztuka

Producent Microlife
Pojemność 1szt.
Postać Termometr
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Skład

Specyfikacja techniczna: - Waga:  55g (z bateriami), 51g (bez baterii) - Wymiary: 140 x 39 x 42 mm - Zakres pomiaru:   Pomiar temp. ciała: 34,0-42,2 ˚C (93,2-108,0 ˚F)   Pomiar temp. obiektu: 0-100,0 ˚C (32-212,0 ˚F) - Rozdzielczość: 0,1 ˚C / ˚F - Dokładność pomiaru:   W warunkach laboratoryjnych: ±0,2˚C, 36,0 - 39,0˚C (±0,4˚F, 96,8 - 102,2˚F)   Wyświetlacz: Liquid Crystal Display (ciekłokrystaliczny), 4 cyfry plus ikony specjalne - Akustyka: • Przyrząd włączony i gotowy do wykonywania pomiarów: 1 krótki sygnał • Zakończenie pomiaru:   1 długi sygnał dźwiękowy (1 sek.), jeśli odczyt jest niższy niż 37,5˚C (99,4˚F),   10 krótkich sygnałów dźwiękowych, jeśli odczyt jest równy lub wyższy niż 37,5˚C(99,4˚F). • Błąd systemowy lub awaria:   3 krótkie sygnały dźwiękowe - Pamięć: • Automatyczna prezentacja ostatniego pomiaru • 30 odczytów wywoływanych z pamięci z datą i godziną pomiaru - Podświetlenie: • Po włączeniu przyrządu na 4 sekundy uaktywnia się ZIELONE podświetlenie. • Po zakończeniu pomiaru wynikiem niższym niż 37,5 ˚C (99,4 ˚F) na 5 sekund uaktywnia się ZIELONE podświetlenie. 

Wskazania

Termometr elektroniczny NC 150 jest produktem wysokiej jakości, wytworzonym według najnowszej technologii i sprawdzonym zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wyjątkowa technologia termometru zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury. Urządzenie przeprowadza samosprawdzenie po każdym uruchomieniu, aby zapewnić precyzyjny pomiar. Termometr NC 150 przeznaczony jest do regularnych pomiarów temperatury ludzkiego ciała. Może być używany przez osoby w każdym wieku. Innowacyjna technologia pomiarów przy użyciu promieni IR pozwala na pomiary bez dotykania mierzonego obiektu. To gwarantuje bezpieczny i higieniczny pomiar w kilka sekund. Szeroki zakres pomiarowy oznacza, że można używać go do pomiaru temperatury ludzkiego ciała na skroni a także do sprawdzania temperatury powierzchni następujących substancji: - np. mleka w butelce, - np. temperatury wody do kąpieli dla dziecka, - temperatury otoczenia. 

Działanie

 Termometr Microlife bezkontaktowy NC 150

Dodatkowe

Instrukcja obsługi

Opinie o Microlife NC 150 termometr elektroniczny bezdotykowy 1 sztuka

Krystyna

Jak już wspominałam jestem babciom Krzysia i niestety jak to bywa z malcami nie chcą mierzyć temperatury termometrem pod pachą. ten produkt mi ułatwił życie polecam wszystkim babciom.

Robert

Kupiłem termometr nezdotykowy myślę zakup za udany narazie sprawuje się bez zarzutu. Jeatem zadowolony.

Robert

Kupiłem termometr nezdotykowy myślę zakup za udany narazie sprawuje się bez zarzutu. Jeatem zadowolony.

BONI

termometr ozywamy w rodzinie już ponad rok. sprawdza się przy mierzeniu temperatury małego dziecka oraz jedzenia, wody do kapeli itp. prosty w obsłudze .

ah53

Dokładny, powtarzalne pomiary

XSzuflaX

Doskonały termometr bezdotykowy. Absolutny must have gdy posiadasz bobasa :-)

Mario

Termometr w sumie ok, trzeba troche poćwiczyć aby dobrze mierzyć temperaturę zarówno osoby jak i pomieszczenia .Jak na krotki czas użytkowania to oceniam go dobrze.

Automobilix

Po krótkiej eksploatacji - nie mam uwag

Michał

Solidne wykonanie, dobrej jakości futerał. Po przykrych doświadczeniach z termometrem z popularnego dyskontu, postanowiłem zainwestować w coś markowego. Ponieważ mam małe dziecko, tym bardziej zależało mi na czymś z łatwym i szybkim przeprowadzaniem pomiaru. Sprzęt polecił mi kolega, którego znajomy ma ciężko chore dziecko i Microlife NC 150 został wskazany przez lekarzy jako termometr warty zakupu. Nie miałem okazji sprawdzić dokładności pomiarów z termometrem rtęciowym, jednak powtarzalność pomiarów i łatwość przeprowadzenia pomiaru przy ruchliwym niemowlaku jest na dobrym poziomie, w przeciwieństwie do mojego poprzedniego sprzętu.

Małgorzata

Bardzo dobry termometr. Mierzy temperaturę ciała, ale tez ma funkcje pomiaru temp. otoczenia.

Jerzy

Produkt jest dobry

aga

Dobra cena i jakość.

Robert

Bardzo dobry produkt do mierzenia temperatury jak również po przełączeniu innych przedmiotów

DRK

Fajny termometr za nieduże pieniądze.

Monika

Polecam

Grigo

Dopiero kupiony więc ciężko ocenić ale na tą chwilę wszystko działa ok :)

Krystyna

Termometr działa zgodnie z opisem w ulotce.

Jacek

Termometr mamy raptem kilka dni, póki co spełnia nasze oczekiwania

Renia

Super termometr! Sprzęt zgodny z opisem

MIC

Bardzo dobry, wygodny i precyzyjny termometr

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.