Miamed maska antysmogowa płaska z zaworem 1 sztuka

cena
10,48 zł
Ilość:
Producent Miamed
Pojemność 1szt.
Postać Maska
Wariant
produktu
Dostępna ilość
66% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Antysmogowa maska z zaworem skutecznie filtruje cząstki o średnicy większej niż 0,3 mikrona. Służy do zabezpieczenia układu oddechowego przed wdychaniem pyłów PM1 związanych ze zjawiskiem smogu wraz z bardzo często przylegającymi do nich kancerogennymi, wielopierścieniowymi węglowodorami aromatycznymi (WW): benzo(a)pirenem, naftalenem - substancjami rakotwórczymi i powodującymi silne zatrucia. Ze względu na niewielkie rozmiary cząstki te mogą przedostawać się poprzez układ oddechowy do układu krążenia.

Wskazania

Konstrukcja maski ułatwia swobodne oddychanie, przez co sprawdza się w codziennym użytkowaniu, w drodze do pracy lub szkoły. Filtrowanie zabezpiecza nasz układ oddechowy, dlatego stosowanie maski antysmogowej jest zalecane nawet przy krótkotrwałym przebywaniu w środowisku, gdzie występuje przekroczenie dopuszczalnych norm smogu.

Działanie

Zawór wydechowy pozwala skutecznie i szybko pozbyć się dwutlenku węgla i pary wodnej spod maski, ułatwiając wykonanie czynności wymagających dużego wysiłku fizycznego .

Regulowane taśmy nagłowia umożliwiają dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, a elastyczny zacisk nosowy poprawia doszczelnienie.

Nowoczesny design, delikatne materiały i stylowa kolorystyka maski antysmogowej to cechy aplikowane z myślą o wymagających użytkownikach.

Opinie o Miamed maska antysmogowa płaska z zaworem 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.