Meridol Ochrona dziąseł płyn do płukania jamy ustnej 400 ml

cena
18,98 zł
Ilość:
Producent Rada
Pojemność 400 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Aminofluorek i fluorek cynawy.

Wskazania

Płyn do płukania jamy ustnej meridol jest gotowym do stosowania płynem do codziennej higieny jamy ustnej jako uzupełnienie szczotkowania zębów.
 
Jest szczególnie polecany pacjentom z aparatami ortodontycznymi, mostami itp. Płyn do płukania jamy ustnej meridol nie zawiera alkoholu. Badania kliniczne dowiodły, że łączne stosowanie pasty do zębów meridol oraz płynu do płukania jamy ustnej meridol zapewnia skuteczniejszą ochronę przed zapaleniem dziąseł.

Działanie

Zawarte w płynie meridol unikalne połączenie dwóch składników aktywnych: aminofluorku i fluorku cynawego, selektywnie hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za zapalenie dziąseł, wspomaga utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej jamy ustnej. Płyn do płukania jamy ustnej meridol zatrzymuje aktywność bakterii w pozostałej po szczotkowaniu płytce nazębnej, a także wstrzymuje powstawanie nowej płytki, tym samym wspomagając regenerację podrażnionych dziąseł.

Meridol Ochrona dziąseł płyn do płukania jamy ustnej 400 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Meridol Ochrona dziąseł płyn do płukania jamy ustnej 400 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.