Mentholaxin (Mentho-Paraffinol 99,9g/100g) płyn doustny 125 g

Nowa cena
cena
4,20 zł
Producent Farmina
Pojemność 125 g
Postać leku płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

100 g płynu zawiera 99,9 g parafiny ciekłej oraz substancje pomocnicze: olejek mięty pieprzowej.

Wskazania

Zaparcia.
 

Działanie

Lek przeczyszczający.

Dawkowanie

Doustnie, 1-3 łyżki stołowe na noc lub rano na czczo. Działanie przeczyszczające występuje po kilku godzinach od stosowania. Lek przeznaczony do stosowania doraźnego. Jeśli po kilku dniach stosowania leku objawy nie ustępują, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, ból brzucha o nieustalonej przyczynie, ostre stany zapalne w obrębie przewodu pokarmowego np. zapalenie wyrostka robaczkowego.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Mentholaxin (Mentho-Paraffinol 99,9g/100g) płyn doustny 125 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Mentholaxin (Mentho-Paraffinol 99,9g/100g) płyn doustny 125 g kupili także:

NEOSINE 500mg 50 tabletek

Neosine jest lekiem działającym przeciwwirusowo i immunomodulująco, stosowanym u pacjentów cierpiących na obniżoną odporność oraz częste i nawracające infekcje górnych dróg oddechowych. Ponadto ma działanie wspomagające przy infekcjach błon śluzowych oraz skóry wywołanych przez wirus opryszczki zwykłej (Herpes simplex typu I i II zlokalizowanej zarówno w okolicach twarzy, jak i narządów płciowych hamując namnażanie wirusów HSV) jak i Herpes varicella-zoster (ospa wietrzna, półpasiec). Stosowany w leczeniu podofiliną lub laserem z dwutlenkiem węgla a także przy powikłaniach odry (podostre stwardniające zapalenie mózgu). 

Preparat zaleca się stosować nieprzerwanie do 2-3 dni po ustąpieniu objawów. 

Alternatywną postacią leku jest syrop podawany dzieciom lub osobom mającym problem z przełykaniem pigułek. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.