MASMI Baby patyczki do uszu dla dzieci z ogranicznikiem 56 sztuk - KARTA ZDUBLOWANAN Z 26358

cena
5,72 zł
Producent Masmi
Pojemność 56 szt.
Postać leku patyczki
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Te waciki do uszów składają się do 100% z organicznej bawełny oraz nadają się idealnie do pielęgnacji niemowląt. Są one szczególnie bezpiecznie i delikatne oraz w ponad 95% ulegają biodegradacji.
 

Działanie

hipoalergiczne
100% bawełny organicznej
bez składników zapachowych i tworzyw sztucznych
wolne od chloru i dioksyn oraz pozostałości herbicydów i pestycydów
ze specjalną powierzchnią niepozostawiającą włókien

Opinie o MASMI Baby patyczki do uszu dla dzieci z ogranicznikiem 56 sztuk - KARTA ZDUBLOWANAN Z 26358

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili MASMI Baby patyczki do uszu dla dzieci z ogranicznikiem 56 sztuk - KARTA ZDUBLOWANAN Z 26358 kupili także:

D-Vitum witamina D dla niemowląt 96 kapsułek

Preparat bogaty w witaminę D, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Bierze ponadto udział w procesie wchłaniania wapnia i fosforu a jej niedobór może prowadzić do krzywicy (tj. nieprawidłowego formowania się kości i zębów). Ilość witaminy D, choć zawarta w pokarmie matki, może nie pokryć dziennego zapotrzebowania dziecka na ten pierwiastek. Dodatkowo w okresie jesienno-zimowym przy ograniczonym nasłonecznieniu synteza witaminy D w skórze dziecka plasuje się znacznie poniżej normy. Zaleca się wówczas uzupełnianie niedoborów witaminy D w codziennej diecie malucha. 

Prenatal Duo 600 DHA 30 tabletek + 60 kapsułek

Prenatal DUO jest unikalnym preparatem polecanym kobietom od II trymestru ciąży i podczas karmienia piersią. Zawiera cholinę, DHA (kwas dokozaheksaenowy) oraz kompleks niezbędnych składników wyselekcjonowanych pod względem korzystnego wpływu na matkę i dziecko w odpowiednio wysokich dawkach

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.