Marimer Baby aspirator do nosa dla niemowląt 1 sztuka

cena
21,78 zł
Producent Laboratoires Gilbert
Pojemność 1 szt.
Postać leku Urządzenie
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Aspirator umożliwia łagodną aspirację śluzu blokującego jamy nosowe niemowlęcia. Końcówka aspiratora została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie właściwej aspiracji. Jej zaokrąglony kształt umożliwia doskonałą styczność z otworem nosowym niemowlęcia, nie stwarzając zagrożenia zranienia. Końcówka aspiratora jest wykonana z nietłukącego się tworzywa i podlega całkowitej sterylizacji. Aspirator może być używany tak często, jak zachodzi potrzeba. 

Działanie

Najważniejsze korzyści stosowania aspiratora Marimer: -pozbycie się męczącego i utrudniającego swobodne oddychanie kataru, -po śnie z czystym noskiem dziecko budzi się wypoczęte, w dobrym nastroju do zabawy, jedzenia i nauki, -złagodzenie objawów kataru wirusowego i bakteryjnego, -pozbycie się z dróg oddechowych wirusów i bakterii, które mogą się przedostać do innych narządów, -ochronę przed bólem głowy, który często towarzyszy katarowi, -rozmiękczenie wydzieliny znajdującej się w nosie za pomocą soli fizjologicznej lub roztworu soli morskiej ułatwia jej usunięcie ze wszystkich szczelin, dzięki czemu na śluzówce nosa nie -tworzą się bolesne strupki. -zapobieganie dostawaniu się do płuc zimnego i nieoczyszczonego powietrza, gdyż dziecko z zatkanym nosem będzie oddychało przez usta -w przypadku kataru alergicznego płukanie nosa i odsysanie wydzieliny zmniejsza ilość zalegających w nim alergenów, dzięki czemu dziecko lepiej znosi tę dolegliwość.

Dawkowanie

W celu przygotowania aspiratora dla niemowląt: -umyć ręce, -złożyć aspirator dla niemowląt Marimer według schematu, -umieścić mały kawałek waty, który będzie działać jako filtr, między końcówką aspiratora do nosa a zbiornikiem.

 

Opinie o Marimer Baby aspirator do nosa dla niemowląt 1 sztuka

Aga

Produktu jeszcze nie przetestowałam. Przy zakupie sugerowałam się opinią innych.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Marimer Baby aspirator do nosa dla niemowląt 1 sztuka kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.