MARIMER Fizjologiczny Spray 100 ml

cena
15,58 zł
Ilość:
Producent Laboratoires Gilbert
Pojemność 100 ml
Postać leku Aerozol

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Hipertoniczny roztwór 100% wody morskiej (odpowiednik zawartości 22g soli/1l wody). Opakowanie zawiera 500 dawek.

Wskazania

Marimer Hipertoniczny jest zalecany: do oczyszczania nosa, do udrażniania nosa, jako uzupełnienie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych.

Działanie

Marimer Hipertoniczny powoduje: wzrost wydzielania gruczołów śluzowych, rozrzedzenie wydzieliny błony śluzowej nosa, zmniejszenie obrzęku błony śluzowej nosa, odtworzenie fizjologicznych warunków do prawidłowego funkcjonowania mechanizmu śluzowo-rzęskowego.

Dawkowanie

Marimer Hipertoniczny posiada anatomiczną końcówkę, dzięki której może być stosowany bez względu na położenie pojemnika, a jej zastawka zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń z zewnątrz. Użycie preparatu jest bardzo łatwe. Należy: włożyć końcówkę do nosa, przechylić głowę na bok i rozpylić preparat do górnego nozdrza, powtórzyć to samo z drugim nozdrzem
wyprostować głowę, aby wydzielina spłynęła, następnie wytrzeć nadmiar roztworu (noworodki) lub wydmuchać nos (dzieci i dorośli), Marimer powinien być stosowany 1 do 2 dawek do każdego nozdrza, 1 do 3 razy dziennie w zależności od potrzeb.

MARIMER Fizjologiczny Spray 100 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt MARIMER Fizjologiczny Spray 100 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.