zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent MAM Baby
Adres


Pojemność 1op.
Postać Butelka
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!

Połączenie funkcjonalności i wzornictwa. Ergonomiczny kształt butelki treningowej pasuje do małych rączek dziecka, a antypoślizgowe uchwyty umożliwiają jej trzymanie.

Skład

Smoczek niekapek
94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni oraz wyjątkowemu, płaskiemu kształtowi. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.

Bardzo miękki ustnik niekapek
Symetryczny ustnik z Jedwabistego silikonu MAM ułatwia przejście między ssaniem, a równomiernym piciem – dzięki wbudowanej funkcji niekapka dziecko samo kontroluje przepływ płynu.

Osłonka
Nie tylko chroni smoczek przed zabrudzeniem - dzięki wbudowanej skali może także służyć, jako miarka. Ułatwia odmierzanie nawet najmniejszych ilości płynu!

Antypoślizgowe uchwyty
Ułatwiają dzieciom trzymanie butelki. Dzięki nim nauka samodzielnego picia staje się znacznie prostsza!                                   

Wskazania

Dzięki MAM Trainer przejście z karmienia piersią lub butelką, na kubek jest niezwykle łatwe. Butelka jest przeznaczona dla dzieci od 4 miesiąca życia.

Działanie

94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu.
Łatwa do trzymania - ergonomiczny kształt i uchwyty antypoślizgowe sprzyjają nauce samodzielnego trzymania przez aktywne dzieci.
Prosta w użyciu - butelka jest dostosowana do potrzeb oraz wieku dzieci. Nauka samodzielnego picia nigdy nie była tak łatwa!
Idealna poza domem - dzięki praktycznej budowie butelka sprawdza się nawet podczas dynamicznych zabaw dziecka poza domem.
Uniwersalność - antypoślizgowe uchwyty, smoczek oraz ustnik pasują do wszystkich butelek MAM.

Dodatkowe

Do wyboru opcje: [1] ZIELONY lub [2] NIEBIESKI lub [3] FIOLETOWY
Aby dokonać właściwego wyboru prosimy o wpisywanie:  [1] ZIELONY lub [2] NIEBIESKI lub [3] FIOLETOWY w polu Uwagi do zamówienia, które znajdują się w: Koszyk - krok 3

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Dzięki MAM Trainer przejście z karmienia piersią lub butelką, na kubek jest niezwykle łatwe. Butelka jest przeznaczona dla dzieci od 4 miesiąca życia.

Działanie

94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu.Łatwa do trzymania - ergonomiczny kształt i uchwyty antypoślizgowe sprzyjają nauce samodzielnego trzymania przez aktywne dzieci.Prosta w użyciu - butelka jest dostosowana do potrzeb oraz wieku dzieci. Nauka samodzielnego picia nigdy nie była tak łatwa!Idealna poza domem - dzięki praktycznej budowie butelka sprawdza się nawet podczas dynamicznych zabaw dziecka poza domem.Uniwersalność - antypoślizgowe uchwyty, smoczek oraz ustnik pasują do wszystkich butelek MAM.

Dla kogo

chłopiec dziecko dziewczynka

Rejestracja

kosmetyk

Wiek

3-6 miesięcy

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.