zdjecie zdjecie

MAM Clip it & Cover klips 0m+ z regulacją długości i osłonką ochronną 1 sztuka [27603]

Producent MAM Baby
Pojemność 1szt.
Postać Klips
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Dzięki klipsom MAM Clip It ze specjalną osłonką smoczek zawsze pozostaje czysty i gotowy do użycia, bez względu na dynamikę zabaw dziecka. Klips jest uniwersalny - pasuje do smoczków MAM, smoczków z uchwytem, gryzaków i małych zabawek. Długość tasiemki można zmieniać i dostosowywać według własnych potrzeb. Smoczek sprzedawany osobno.

Skład

Regulacja długości - klips MAM Clip It jako jedyny na rynku posiada tasiemkę, którą można samodzielnie skracać lub wydłużać.
Uniwersalność – klipsy MAM można używać ze smoczkami MAM, smoczkami z uchwytem, gryzakami lub małymi zabawkami.
Gwarancja higieny - po przyczepieniu klipsa MAM smoczek nie wypada dziecku na ziemię, a dzięki specjalnej osłonce pozostaje czysty i nie trzeba go myć.
Prosty w użyciu – dzięki innowacyjnej budowie MAM Clip It można szybko i łatwo przypiąć do ubranek letnich i zimowych przy użyciu jednej ręki.

Działanie

Uniwersalna budowa
Dzięki elastycznemu pierścieniowi i zapięciu z rzepem klips MAM Clip It pasuje do smoczków MAM, smoczków z uchwytem, gryzaków i innych akcesoriów. Produkty przyczepione do klipsa zawsze pozostają czyste i w zasięgu ręki.

Praktyczny design
Zatrzask klipsa (funkcjonalny przesuwany mechanizm) umożliwia rodzicowi jego szybkie i łatwe mocowanie do ubrania dziecka przy użyciu jednej ręki. Po przyczepieniu klips nie odpada, a dziecko nie będzie go w stanie samodzielnie odpiąć.

Regulacja długości tasiemki
Długość tasiemki klipsa jest bezpieczna i dostosowana do potrzeb dziecka - można ją samodzielnie skracać lub wydłużać. Tasiemkę charakteryzuje także jej wytrzymałość - można ją myć bez obawy, że kolor i wzór zostaną zniszczone.

Ochronna osłonka
Praktyczny i przydatny dodatek, który skutecznie chroni smoczek przed zabrudzeniem i ułatwia jego przechowywanie. Pasuje do wszystkich smoczków uspokajających MAM. Osłonkę można łatwo przypiąć do regulatora długości.

Dodatkowe

Do wyboru opcje: [1] ZIELONY lub [2] NIEBIESKI lub [3] RÓŻOWY
Aby dokonać właściwego wyboru prosimy o wpisywanie:  [1] ZIELONY lub [2] NIEBIESKI lub [3] RÓŻOWY w polu Uwagi do zamówienia, które znajdują się w: Koszyk - krok 3.

Opinie o MAM Clip it & Cover klips 0m+ z regulacją długości i osłonką ochronną 1 sztuka [27603]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.