Magnezin Cardio 60 tabletek

cena
9,89 zł
Producent GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O.
Pojemność 60 szt.
Postać leku Tabletki

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Sól magnezowa kwasu cytrynowego, substancja wypełniająca (celuloza), chlorek potasu, substancja wypełniająca (sol sodowa karboksymetylocelulozy, usieciowana), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), witamina B6, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancje glazurujące (glikol polietylenowy, hydroksypropylometyloceluloza).

Wskazania

Suplement diety zawierający magnez, potas i witaminę B6, która zwiększa przyswajanie magnezu.

Działanie

Potas: pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
Magnez: pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.
Witamina B6: pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Magnezin Cardio 60 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Magnezin Cardio 60 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone