Magnesium B6 Skurcze 60 tabletek

Nowa cena
cena
5,78 zł
Producent Polfa Łódź
Pojemność 60 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Diwęglan potasu, tlenek magnezu, witamina B6 oraz substancje dodatkowe: celuloza mikrokrystalityczna, poliwinylopolipirolidon, stearynian magnezu.

Wskazania

Dla osób dbających o prawidłową kurczliwość mięśni, narażonych na powstawanie kurczy mięśni, skurcze nóg, drgania powiek), na niedobory potasu i magnezu w diecie (diety odchudzające, spożywanie dużej ilości kawy lub alkoholu), oraz na niedobory potasu i magnezu w wyniku nadmiernej ich utraty (intensywne ćwiczenia fizyczne, nadmierna potliwość, wymioty, biegunka) 

Działanie

Magnez jest niezbędny w procesie skurczu mięśni, wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca, układu nerwowego i mózgu. Potas przyczynia się do normalnego funkcjonowania mięśni, pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi. Witamina B6 jest potrzebna dla funkcjonowania mięśni.

Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek dziennie. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Magnesium B6 Skurcze 60 tabletek

Spełnia wszelkie oczekiwania,

Spełnia wszelkie oczekiwania,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Magnesium B6 Skurcze 60 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.