MAGLEQ B6 Skurcz 50 tabletek

cena
12,59 zł
Ilość:
Producent LekAm
Pojemność 50 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Suplement diety MAGLEQ B6 SKURCZ to wysokiej jakości magnez w postaci łatwo przyswajalnej soli – cytrynianu magnezu, charakteryzującego się doskonałą wchłanialnością wśród związków magnezowych. Magnez zawarty w MAGLEQ B6 SKURCZ należy do najlepiej wchłanianych soli magnezu i jest przyswajalny przez organizm nawet w 90%.  Osobom szukającym odpowiednich preparatów z magnezem na problem skurczy mięśni, wywołanych przemęczeniem, spowodowanych nadmiernym wysiłkiem
Osobom aktywnym i uprawiającym sporty, jako uzupełnienie w niedoborach dietetycznych, w celu wspomagania prawidłowego działania mięśni
 

Działanie

Składniki suplementu diety MAGLEQ B6 SKURCZ wspomagają:
prawidłowe funkcjonowanie mięśni
prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego
utrzymanie równowagi elektrolitowej
ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym

Opinie o MAGLEQ B6 Skurcz 50 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili MAGLEQ B6 Skurcz 50 tabletek kupili także:

Etiaxil Strong antyperspirant roll-on 15 ml

Etiaxil to Zaawansowany Regulator Pocenia, czyli antyperspirant, który blokuje wydzielanie potu, powstawanie mokrych plam i przykrego zapachu. Swą skuteczność Etiaxil zawdzięcza chlorkowi glinu w alkoholowej bazie, który reaguje z wodą w kanale potu, tworząc warstwę żelu zapobiegającą przed dotarciem potu na powierzchnię skóry, wywołując minimalne podrażnienie skóry. Korek tegoż żelu zostaje rozpuszczony w ciągu kilku dni podczas naturalnego złuszczania martwych komórek skóry.

W zależności od aktywności gruczołów potowych, ochrona przed poceniem może utrzymać się od 3 do 5 dni. Długotrwałe działanie antyperspirantu czyni Etiaxil jednym z najskuteczniejszych antyperspirantów przeciw nadmiernej potliwości i przykremu zapachowi.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.