Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Adamed Grupa
Adres

ul. Mariana Adamkiewicza 6A, 05-152 Czosnów

Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Wskazania

suplement diety, zawiera specjalnie dobraną kompozycję wyciągów roślinnych, witamin oraz minerałów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu, w tym również narządu wzroku.

Działanie

Ekstrakt z kwiatów aksamitka wzniesionego (Tagetes erecta) – 50 mg, zawierający 20% luteiny i 4% zeaksantyny (w tym luteina 10 mg, zeaksantyna 2 mg). Luteina jest naturalnym karotenoidem wchodzącym w skład barwnika plamki żółtej. Zeaksantyna, która jest naturalnym karotenoidem wchodzącym w skład barwnika plamki żółtej.

Ekstrakt z zielonej herbaty (Camelia sinensis) – 8 mg, standaryzowany na 25% zawartość polifenoli

Ekstrakt z owoców borówki czernicy (Vaccinium myrtillus), standaryzowany na 25% zawartość antocyjanidyn – 2 mg

Witaminę C – 30 mg, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i w regeneracji zredukowanej formy witaminy E oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

Witaminę E - 3,35 mg ekwiwalentu alfatokoferolu, która wraz z witaminą C pomaga w ochronie komórek przed niszczącym działaniem wolnych rodników tlenowych

Cynk - 7,5 mg, pomagający w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Udowodniono, że cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Selen - 25 µg, wspierający antyoksydacyjne procesy w komórkach

Miedź - 500 µg, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

suplement diety, zawiera specjalnie dobraną kompozycję wyciągów roślinnych, witamin oraz minerałów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu, w tym również narządu wzroku.

Sonia
Wyjątkowo ciekawy skład :) od dawna pracuję w klimatyzowanym biurowcu z okropnym oświetleniem, przez co od kilku lat pogorszył mi się wzrok. Okulista zalecił mi łykanie luteiny, byłam sceptyczna bo problemy ze wzrokiem to już taka moja codzienność. Po kilku miesiącach brania tego suplementu jestem naprawde pozytywnie zaskoczona- badania nie wykazały pogłębienia wady a mnie nie bolą oczy po wyjściu z pracy. To dziwne, że jakiekolwiek tabletki mogą wpływać na wzrok :)

Magdalena
Tabletki pomogły mi w momencie, kiedy zaczęły mi łzawić oczy i być zmęczone po całym dniu pracy. Starałam się robić ćwiczenia i przerwy w pracy przy komputerze, ale to było za mało. Dbam o dietę, ale podobno organizm nie produkuje luteiny, więc trzeba mu ją dostarczać. Po lutezanie moje oczy są mniej zmęczone.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.