Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Lovi
Adres


Pojemność 210ml + 2szt
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Wskazania

Lovi Follow the Rabbit 360° kubek dla dzieci 9m+ 210 ml

Kubek 360° LOVI to kolejny krok w nauce picia po kubku treningowym i niekapku. Uczy picia jak ze szklanki, ale bez rozlewania. Dzięki innowacyjnemu systemowi uszczelniania umożliwia zasysanie płynu z każdego miejsca wokół krawędzi.

Smoczek dynamiczny Follow The Rabbit Boy 2 sztuki

  • Dla dzieci pomiędzy 0. a 3. miesiącem życia
  • Produkt dedykowany chłopcom
  • Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI zostały opracowane w wyniku badań z udziałem lekarzy i neurologopedów. Mają symetryczny kształt inspirowany kształtem brodawki sutkowej.
Działanie

Lovi Follow the Rabbit 360° kubek dla dzieci 9m+ 210 ml

Nakrętka 360° - Umożliwia zassanie płynu z każdego miejsca wokół krawędzi. Posiada ochronę antybakteryjną.

Innowacyjny system uszczelniania - Łatwy do umycia, umożliwia picie bez rozlewania, ale celowo nie jest niekapkiem (przy silnym potrząśnięciu lub upadku wydobywają się krople płynu). Uczy dziecko kontroli ruchów i przygotowuje do picia  z otwartego kubka. Uszczelka do kubka jest również sprzedawana osobno.

Profilowane uchwyty - Dostosowane są do małych rączek dziecka.

Ochrona antybakteryjna SteriTouch - Wykorzystuje naturalne, antybakteryjne właściwości srebra i pozwala na zmniejszenie populacji bakterii, aż do 99,99% w ciągu 24 godzin.

Kapsel - Chroni nakrętkę kubka przed zabrudzeniem.

Stabilna podstawa - Szeroka, gumowana podstawa zapobiega przewracaniu kubka.

Smoczek dynamiczny Follow The Rabbit Boy 2 sztuki

Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI zostały opracowane w wyniku badań z udziałem lekarzy i neurologopedów. Mają symetryczny kształt inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Szczególne rozwiązanie polegające na zastosowaniu niejednorodnej warstwy silikonu umożliwia ssanie w indywidualnym rytmie. 

Zastosowane rozwiązania powodują, że smoczek uspokajający LOVI:

nie zaburza odruchu ssania*

zapobiega odruchowi zagryzania smoczka

zapewnia swobodne oddychanie i połykanie śliny

nie zaburza prawidłowego rozwoju mowy i zgryzu**

WieK: 0-3m

Kategoria

Nowości

Producent

Postać

Stosowanie

Lovi Follow the Rabbit 360° kubek dla dzieci 9m+ 210 mlKubek 360° LOVI to kolejny krok w nauce picia po kubku treningowym i niekapku. Uczy picia jak ze szklanki, ale bez rozlewania. Dzięki innowacyjnemu systemowi uszczelniania umożliwia zasysanie płynu z każdego miejsca wokół krawędzi.Smoczek dynamiczny Follow The Rabbit Boy 2 sztukiDla dzieci pomiędzy 0. a 3. miesiącem życiaProdukt dedykowany chłopcomDynamiczne smoczki uspokajające LOVI zostały opracowane w wyniku badań z udziałem lekarzy i neurologopedów. Mają symetryczny kształt inspirowany kształtem brodawki sutkowej.

Działanie

Lovi Follow the Rabbit 360° kubek dla dzieci 9m+ 210 mlNakrętka 360° - Umożliwia zassanie płynu z każdego miejsca wokół krawędzi. Posiada ochronę antybakteryjną.Innowacyjny system uszczelniania - Łatwy do umycia, umożliwia picie bez rozlewania, ale celowo nie jest niekapkiem (przy silnym potrząśnięciu lub upadku wydobywają się krople płynu). Uczy dziecko kontroli ruchów i przygotowuje do picia  z otwartego kubka. Uszczelka do kubka jest również sprzedawana osobno.Profilowane uchwyty - Dostosowane są do małych rączek dziecka.Ochrona antybakteryjna SteriTouch - Wykorzystuje naturalne, antybakteryjne właściwości srebra i pozwala na zmniejszenie populacji bakterii, aż do 99,99% w ciągu 24 godzin.Kapsel - Chroni nakrętkę kubka przed zabrudzeniem.Stabilna podstawa - Szeroka, gumowana podstawa zapobiega przewracaniu kubka.Smoczek dynamiczny Follow The Rabbit Boy 2 sztukiDynamiczne smoczki uspokajające LOVI zostały opracowane w wyniku badań z udziałem lekarzy i neurologopedów. Mają symetryczny kształt inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Szczególne rozwiązanie polegające na zastosowaniu niejednorodnej warstwy silikonu umożliwia ssanie w indywidualnym rytmie. Zastosowane rozwiązania powodują, że smoczek uspokajający LOVI:nie zaburza odruchu ssania*zapobiega odruchowi zagryzania smoczkazapewnia swobodne oddychanie i połykanie ślinynie zaburza prawidłowego rozwoju mowy i zgryzu**WieK: 0-3m

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.