LongaVit plus 45 kapsułek

cena
22,21 zł
Producent A-Z Medica
Pojemność 45 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

są bogatym źródłem przeciwutleniaczy (Vitis vinifera); pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu serca (tiamina); pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek (witamina B6).

Wskazania

Preparat LongaVit Plus to ekstrakt ze skórek czerwonych winogron, standaryzowany na zawartość resweratrolu, z dodatkiem tiaminy i witaminy B6. Ekstrakt ze skórek winogron wspomaga zdrowie układu krążenia, co wynika z działania antyoksydantów.

Działanie

Najważniejszy z nich – resweratrol – dba o prawidłowy przepływ krwi w naczyniach i o dobrą pracę układu krążenia. Tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca, a witamina B6 przyczynia się do prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym: Standaryzowany ekstrakt ze skórek czerwonych winogron (Vitis vinifera), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), tiamina (chlorowodorek tiaminy) 

Dawkowanie

Po 2 kapsułki 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie o LongaVit plus 45 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.