Long 4 Lashes serum stymulujące wzrost włosów 150 ml

cena
49,68 zł
Producent Oceanic
Pojemność 150 ml
Postać leku Serum
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

Serum intensywnie stymuluje wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu.

Działanie

Jego receptura zawiera Tetraxidylum – innowacyjny kompleks zawierający zwiększone stężenie składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia i rewitalizuje cebulki włosów oraz wzmacnia ich integralność ze skórą głowy. Alantoina łagodzi podrażnienia i koi wrażliwą skórę. Wysoce skoncentrowana formuła wydłuża fazę wzrostu włosa (anagen), wpływa korzystnie na ich strukturę, zmniejsza łamliwość oraz zapewnia zdrowszy wygląd. 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI - 93%* Włosy stają się mocniejsze; 87%* Wzrost ilości (gęstości) włosów; 80%* Włosy stają się grubsze; 93%* Włosy mniej podatne na wypadanie; 80%* Odbudowa uszkodzonych włosów; 73%* Zdrowszy wygląd włosów.
 
*Badanie przeprowadzone w grupie 15 osób po 12 tygodniach stosowania, wykonany w niezależnym laboratorium badawczym.<br>Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

Long 4 Lashes serum stymulujące wzrost włosów 150 ml

Świetne,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Long 4 Lashes serum stymulujące wzrost włosów 150 ml kupili także:

Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.