Lactulosum HASCO syrop 150 ml

cena
7,45 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 150 ml
Postać leku Syrop
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

- zaparcia, - zapobieganie i leczenie encefalopatii wątrobowej.

Dawkowanie

Dorośli: - dawka początkowa (przez pierwsze 3 dni): 45 ml syropu na dobę stosowane jednorazowo przed śniadaniem lub 15 ml syropu 3 razy dziennie przed posiłkami; - dawka podtrzymująca: 15 ml syropu na czczo

Dzieci poniżej 3 lat: - dawka początkowa: 5 do 15 ml syropu na dobę. Następnie dawkę można stopniowo zwiększać co 3 dni do uzyskania prawidłowych wypróżnień. 

Niemowlęta: - dawka początkowa: 2,5 ml syropu na dobę. Następnie można dawkę stopniowo zwiększać co 3 dni do uzyskania prawidłowych wypróżnień. 

Dorośli: 120 - 180 ml syropu w 3-4 dawkach podzielonych. Duże dawki stosowane w tym wskazaniu mogą wywoływać biegunkę, dlatego dawkę należy dostosować tak, aby liczba luźnych stolców nie była większa niż 2-3 w ciągu doby.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Lactulosum HASCO syrop 150 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Lactulosum HASCO syrop 150 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.