Lactacyd Intimed kapsułki dopochwowe 8 sztuk

cena
18,38 zł
Ilość:
Producent Omega Pharma
Pojemność 8szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Substancjami czynnymi leku są: pałeczki Lactobacillus gasseri DSM 14869 nie mniej niż 108 CFU* na kapsułkę; pałeczki Lactobacillus rhamnosus DSM 14870 nie mniej niż 10* CFU* na kapsułkę

Wskazania

Zaleca się wykorzystywanie preparatu u kobiet dorosłych w profilaktyce infekcji intymnych po miesiączce lub antybiotykoterapii.

Działanie

Lactacyd Intimed stwarza środowisko niekorzystne dla rozwoju patogennych mikroorganizmów będących przyczyną infekcji w obrębie sfer intymnych. Przywraca właściwą mikroflorę bakteryjną. Lactacyd Intimed zawiera pałeczki bakterii (Lactobacillus gasseri DSM 14869 i Lactobacillus rhamnosus DSM 14870), które wykazują silne właściwości adhezyjne w stosunku do nabłonka pochwy. Dzięki temu łatwiej i szybciej kolonizują się tam oraz charakteryzują się większą przeżywalnością. Bakterie wytwarzają kwas mlekowy, a szczep Lactobacillus gasseri DSM 14869 dodatkowo jest źródłem nadtlenku wodoru. W efekcie ich działania zostaje zlikwidowane środowisko sprzyjające rozwojowi chorobotwórczych drobnoustrojów. Lactacyd Intimed skutecznie zapobiega występowaniu infekcji w obrębie sfer intymnych.

Dawkowanie

Stosować dopochwowo. W celu przeciwdziałania infekcjom, zaraz po menstruacji stosować 1 kaps./24h (przed snem) przez 4-6 dni. Po kuracji antybiotykowej stosować 1 kaps./24h przez 6-8 dni.

Przeciwwskazania

- nadwrażliwość na substancje składowe produktu

- stosowanie preparatu w czasie kuracji antybiotykowej

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Lactacyd Intimed kapsułki dopochwowe 8 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Lactacyd Intimed kapsułki dopochwowe 8 sztuk kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.