Lacibios femina 10 kapsułek

cena
33,11 zł
Ilość:
Producent Asa
Pojemność 10 kapsułek
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 kasułka zawiera: Liofilizowane szczepy bakterii: Lactobacillus rhamnosus GR-1 50%, Lactobacillus reuteri RC-14 50% .Jedna kapsułka zawiera 5 miliardów (5 x 109) bakterii kwasu mlekowego.

Wskazania

Dla kobiet dbających o zdrowie intymne, w trakcie lub po kuracji antybiotykowej lekami przeciwgrzybiczymi, przeciwrzęsistkowymi dla odbudowania właściwej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego kobiety, w celu odbudowania i utrzymania prawidłowej mikroflory i pH pochwy zaburzonych wystąpieniem czynników innych niż terapia antybiotykowa, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, stosujących antykoncepcję, w tym hormonalną, dla diabetyczek w celu uzupełnia prawidłowej mikroflory pochwy, uczęszczających na basen, korzystających z jacuzzi, często podróżujących, po zabiegach chirurgicznych w obrębie układu moczowo-płciowego, dla kobiet w okresie menopauzy.

Działanie

Preparat korzystnie wpływa zarówno na mikroflorę układu pokarmowego oraz moczowo-płciowego kobiety

Dawkowanie

Doustnie 1 kapsułka dziennie. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku lub do 30 minut po posiłku.

W okresie stosowania antybiotyków, leków przeciwgrzybiczych, leków przeciwrzęsistkowych, preparat należy przyjmować na 1 godzinę przed lub 3 godziny po przyjęciu leku i kontynuować jego stosowanie jeszcze 7-10 dni terapii po zakończeniu antybiotykoterapii.

Lacibios femina 10 kapsułek

Olga

Dla produktu - duży plus. Dla apteki - minus; za umieszczenie zdjęcia wprowadzającego w błąd kupującego, gdyż widzimy zestaw kapsułek z chusteczkami do higieny intymnej, a dostaniemy same kapsułki.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Lacibios femina 10 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.