LABOTEQ CAPILLAR 30 tabletek

Nowa cena
cena
22,49 zł
Producent Aflofarm
Pojemność 30 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

 diosmine, rutozyd, hesperydye, niacynę, witaminę C.

Wskazania

Labotteq Capillar zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz skóry, pomaga w ochronie komórek przez niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Pomaga zachować zdrową skórę oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
 

Dawkowanie

1 tabletka dziennie.

LABOTEQ CAPILLAR 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt LABOTEQ CAPILLAR 30 tabletek kupili także:

Maxiluten 30 tabletek

Ważnym elementem wpływającym na dobrą kondycję oka jest odpowiednia dieta. Zapotrzebowanie na składniki odżywcze niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku wzrasta wraz z wiekiem. Uzupełnieniem odpowiedniej diety staje się suplementacja. 

Maxiluten to suplement zawierający wszystkie niezbędne dla funkcjonowania oka składniki odżywcze. Główne z nich to Luteina i Zeaksantyna, będące też składnikami plamki żółtej, które są częścią siatkówki. Beta-karoten stanowi źródło witaminy A, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, podobnie jak zawarte w suplemencie witaminy z grupy B. Cynk gwarantuje ostrość widzenia i przyczynia się do właściwego metabolizmu witaminy A. Natomiast witamina C chroni oko i cały organizm przed  szkodliwym działaniem wolnych rodników

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.