Kubek niekapek Canpol 250 ml Krówka 31/404 16490

Nowa cena
cena
12,29 zł
Producent Canpol
Pojemność 250 ml
Postać leku Kubek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Haberman dla Canpol babies to kolekcja kubków niekapków zaprojektowanych przez angielską mamę Mandy Haberman, wynalazczynię pierwszego niekapka. Denerwowało ją, że z kubeczka treningowego córki płyn ciągle wyciekał na dywan, więc zaprojektowała rewolucyjny kubek, z którego nic się nie wylewa. Za wynalezienie niekapka otrzymała złoty medal Global Kubek „Krówka” to jeden z 3 kubków z kolekcji Haberman dla Canpol babies. Został wyposażony w unikalny zaworek niekapek, by umożliwiać dziecku samodzielne picie bez rozlewania: ustnik niekapek ułatwia dziecku samodzielne picie i chroni przed rozlewaniem; gumowane, antypoślizgowe uchwyty ułatwiają chwytanie i trzymanie kubka w małych rączkach; gumowany, antypoślizgowy spód chroni przed niekontrolowanym przesuwaniem kubka po powierzchni; prosta konstrukcja (składa się z 2 elementów: pojemnika i pokrywki) ułatwia utrzymanie kubka w czystości. Kubek posiada oryginalny łaciaty wzór w 4 intensywnych, kontrastowych kolorach.

Kubek niekapek Canpol 250 ml Krówka 31/404 16490

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Kubek niekapek Canpol 250 ml Krówka 31/404 16490 kupili także:

Termofor gumowy czerwony 2000 ml

Wykonany z wysokiej jakości naturalnej gumy, z ryflowanymi ściankami. Stosowany w celach leczniczych i profilaktycznych do ogrzewania ciała i łagodzenia dolegliwości bólowych. Przed użyciem zapoznaj się z niniejszą instrukcją obsługi i postępuj zgodnie z zaleceniami.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.