Herbapol Zielnik Apteczny Kora Dębowa zioła do zaparzania 50 g

cena
3,89 zł
Ilość:
Producent Herbapol Lublin
Pojemność 50g
Postać leku Zioła
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

100 g produktu zawiera 100 g Quercus robur L., Quercus petraea (Matt.) Liebl., Quercus pubescens Willd., cortex (kory dębu). Zioła do zaparzania.

Wskazania

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania. Produkt leczniczy jest wskazany do stosowania u dorosłych. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w objawowym leczeniu łagodnej biegunki; leczeniu łagodnych stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej lub skóry; łagodzeniu objawów swędzenia i pieczenia związanych z chorobą hemoroidalną, po wykluczeniu przez lekarza innych ciężkich przypadków chorób.

Działanie

Stany zapalne skóry i błon śluzowych, odmrożenia, lekkie oparzenia.

Dawkowanie

1 łyżkę kory zalać 1 szklanką wody, gotować 5 min. Odstawić na 15 min. i przecedzić. Odwar stosować do płukanek, okładów i obmywań. Do irygacji odwar rozcieńczyć 2-3 krotną ilością wody

Przeciwwskazania

Uczulenie na substancję czynną. Jako dodatek do kąpieli: nie stosować na otwarte rany, duże uszkodzone lub zakażone partie skóry bądź błon śluzowych.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Herbapol Zielnik Apteczny Kora Dębowa zioła do zaparzania 50 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Herbapol Zielnik Apteczny Kora Dębowa zioła do zaparzania 50 g kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.