Herbamedicus Końska maść Sport Relax 150 ml

Producent Herbamedicus
Pojemność 150ml
Postać leku Maść
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Żywokost, kasztanowiec, jałowiec, magnez, ekstrakt z lilii wodnej ,lotos.

Wskazania

Końska Maść Sport Relax 150 ml to balsam stworzony specjalnie dla osób, które uprawiają sport. Jego działanie chłodzące sprzyja regeneracji i zmniejszeniu napięcia w mięśniach. 
 

Działanie

Trzy najważniejsze składniki tej maści to żywokost, kasztanowiec i jałowiec – działanie tych ziół uzupełnia się, dzięki czemu możesz skutecznie pozbyć się bólu. Końska Maść Sport Relax 150 ml dostarcza także wyciągu z lilii wodnej i lotosu, które w połączeniu z magnezem, wpływają na zmniejszenie ryzyka występowania dreszczy. 
Maść mogą stosować zarówno osoby uprawiające sport, jak i cierpiące na różne zmiany chorobowe z powodu przebywania przez długi czas w jednej pozycji.
Końska Maść Sport Relax 150 ml przynosi szybką ulgę obolałym mięśniom i stawom, a zastosowana zaraz po treningu, przywróci im prawidłowe funkcjonowanie i przyśpieszy regenerację. Skorzystaj z mocy przebadanych, dokładnie testowanych składników i pozbądź się problemów z bólem po treningu.
 

Opinie o Herbamedicus Końska maść Sport Relax 150 ml

Hubret

Maść ta daje szybkie ukojenie, świetnie sprawdzi się u osób aktywnych.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Herbamedicus Końska maść Sport Relax 150 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.