Kompresy ZETUVIT E jałowe 10 x 10 cm 25 sztuk

Producent Hartman Paul Polska
Pojemność 25 sztuk
Postać leku kompresy
Dostępna ilość
Brak produktu

Opis produktu

ZETUVIT E to jałowe, czterowarstwowe i dobrze chłonne kompresy, które dają wysoką ochronę przed możliwością zakażeń ran o charakterze sączącym się. Kompresy Zetuvit E posiadają znaczne właściwości absorbujące.

Skład

włókna polipropylenowe

Wskazania

Zaleca się stosowanie kompresu w przypadku mocno sączących się ran.

Działanie

Kompresy składają się z czterech warstw, które pozwalają chronić ranę przed kontaktem ze środowiskiem zewnętrznym. Dzięki odpowiednim włóknom polipropylenowym hydrofobowym w warstwie znajdującej się bezpośrednio przy ranie, kompres nie przywiera do niej. Bibułka celulozowa pozwala na takie rozprowadzenie wydzieliny, które umożliwia lepsze zastosowanie warstwy chłonnej. Ta zaś wykonana jest z miękkiej rozwłóknionej celulozy, która charakteryzuje się znacznymi właściwościami pochłaniającymi i wyściełającymi. Natomiast ostatnia warstwa zapobiega przedostawaniu się wydzieliny i zabezpiecza miejsce zranione przed kontaktem ze środowiskiem.

Dawkowanie

Po oczyszczeniu rany zastosować opatrunek z kompresu chłonnego.

Kompresy ZETUVIT E jałowe 10 x 10 cm 25 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Kompresy ZETUVIT E jałowe 10 x 10 cm 25 sztuk kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.