Koc ratunkowy srebrno-złoty APTEO CARE 160 cm x 210 cm

Nowa cena
cena
11,29 zł
Producent Apteo
Pojemność 1 szt.
Postać leku Opatrunek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Koc ratunkowy termoizolacyjny używany jest w ratownictwie w celu ochrony przed wychłodzeniem lub przegrzaniem organizmu poszkodowanego, dlatego zaleca się go mieć w wyposażeniu apteczek pierwszej pomocy. Koc ratunkowy jest wykonany z cienkiej metalizowanej folii poliestrowej z jednej strony w kolorze srebrnym, a z drugiej strony w kolorze złotym. Taka technologia wykonania pozwala chronić osobę poszkodowaną przed wyziębieniem lub przed przegrzaniem.

Dawkowanie

koc należy rozłożyć na całą szerokość i dokładnie owinąć nim poszkodowanego, końce zalepić taśmą, plastrem lub zawiązać. Twarz musi pozostać odkryta! Jeżeli jest zimno, rannego okrywamy srebrną powierzchnią do ciała, jeśli jest gorąco – powierzchnią złotą do ciała.

Zabrania się stosowania koca w przypadku, gdy osoba poszkodowana ma kontakt z jakimikolwiek urządzeniami znajdującymi się pod napięciem elektrycznym.

Koc ratunkowy srebrno-złoty APTEO CARE 160 cm x 210 cm

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Koc ratunkowy srebrno-złoty APTEO CARE 160 cm x 210 cm kupili także:

Ibuprom Max 400mg 12 tabletek

IBUPROM MAX został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dzięki wzmocnionej, podwójnej dawce leku szybko dociera do źródeł bólu i zwalcza nawet migrenę. 

Wskazany przy słabych i umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle mięśni, głowy, zębów, bóle reumatyczne, menstruacyjne, kostne i stawowe, migrena, gorączka (leczenie przeziębienia i grypy), bóle okolic lędźwiowo-krzyżowych oraz nerwobóle. 

Lek jest dostępny a aptekach bez recepty, stosować go można bezpiecznie do 3 dni zachowując minimum 4 godziny odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.