Koc ratunkowy srebrno-złoty APTEO CARE 160 cm x 210 cm - NIELOT

cena
11,29 zł
Producent Apteo
Pojemność 1 szt.
Postać leku Opatrunek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Koc ratunkowy termoizolacyjny używany jest w ratownictwie w celu ochrony przed wychłodzeniem lub przegrzaniem organizmu poszkodowanego, dlatego zaleca się go mieć w wyposażeniu apteczek pierwszej pomocy. Koc ratunkowy jest wykonany z cienkiej metalizowanej folii poliestrowej z jednej strony w kolorze srebrnym, a z drugiej strony w kolorze złotym. Taka technologia wykonania pozwala chronić osobę poszkodowaną przed wyziębieniem lub przed przegrzaniem.

Dawkowanie

koc należy rozłożyć na całą szerokość i dokładnie owinąć nim poszkodowanego, końce zalepić taśmą, plastrem lub zawiązać. Twarz musi pozostać odkryta! Jeżeli jest zimno, rannego okrywamy srebrną powierzchnią do ciała, jeśli jest gorąco – powierzchnią złotą do ciała.

Zabrania się stosowania koca w przypadku, gdy osoba poszkodowana ma kontakt z jakimikolwiek urządzeniami znajdującymi się pod napięciem elektrycznym.

Opinie o Koc ratunkowy srebrno-złoty APTEO CARE 160 cm x 210 cm - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 1

Klienci, którzy kupili Koc ratunkowy srebrno-złoty APTEO CARE 160 cm x 210 cm - NIELOT kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.