Tech-Med TM-B227 koc elektryczny 1 sztuka

cena
158,98 zł
Producent Tech-Med
Pojemność 1 szt.
Postać leku Koc elektryczny

Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Koc przeciwreumatyczny TM-B227 jest niezastąpiony w przypadkach występowania bólów korzonkowych czy reumatycznych. Poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała poprawia krążenie krwi, co w konsekwencji polepsza samopoczucie i ogólną sprawność ruchową. Elektryczny koc rozgrzewający  przeznaczony jest do ogrzewania ciała w warunkach domowych. Ciepło pobudza organizm, przyśpiesza krążenie i poprawia samopoczucie .Ten rewolucyjny sprzęt, wykorzystujący najnowszą technologię, zapewnia użytkownikom maksymalną wygodę. Koc rozgrzewającą podłącza się do zasilania za pomocą przewodu o długości około 2 metrów. Na przewodzie znajduje się regulator temperatury. Na regulatorze mamy możliwość wyboru jednego z  5 poziomów ogrzewania.

 Uwaga: koc ogrzewający TECH-MED TM-B227 działa poprawnie jedynie w sytuacji , w której ciepło przez niego wytwarzane nie jest szybko rozpraszane przez otoczenie. Dlatego aby koc działał prawidłowo należy po położeniu się na kocu pozostawać pod przykryciem (np. pod kołdrą).

Działanie

Specyfikacja:

• Działa relaksująco, rekomendowany przy bólach reumatycznych.

• 5 poziomów ogrzewania

• 2 cyfrowe regulatory temperatury

• Timer: 1, 2, 4, 8h

• Materiał wełna syntetyczna

• Automatyczne wyłączanie zabezpieczenie przed przegrzaniem

• Dozwolone pranie (po odłączeniu przewodu elektrycznego)

• Wymiary: 160 x 140 cm

• Gwarancja 12 miesięcy

Tech-Med TM-B227 koc elektryczny 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Tech-Med TM-B227 koc elektryczny 1 sztuka kupili także:

Theraflu Extra Grip smak cytrynowy 14 saszetek

Preparat złożony w postaci proszku rozpuszczalnego w gorącej wodzie stosowany przy objawach przeziębienia i grypy. 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 20 mg maleinianu feniraminy. 

Lek jest wskazany przy: 

- gorączce i  dreszczach; 
- bólach głowy; 
- bólach mięśni, kości i stawów; 
- katarze połączonym z kichaniem, nadmiernej wydzielinie śluzowej z nosa oraz przy obrzękach i przekrwieniu błony śluzowej nosa. 

Preparat jest bezpieczny, metabolizowany w wątrobie, dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, a jego nadmiar jest wydalany. Może być stosowany co 4-6 godzin, lecz nie podaje się więcej niż 3 saszetki na dobę. 

Jeśli mimo regularnego stosowania objawy nie ustępują po 5 dniach, należy skonsultować się z lekarzem. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.