KLORANE Szampon suchy na bazie mleczka z owsa 50ml

cena
8,58 zł
Ilość:
Producent Klorane
Pojemność 50ml
Postać leku Spray

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Laboratoria KLORANE opracowały ten oryginalny produkt, by umożliwić mycie włosów bez konieczności ich moczenia. Praktyczne i szybkie zastosowanie Szamponu suchego na bazie mleczka z owsa KLORANE jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości, aby umyć włosy klasyczną metodą. Właściwości czyszczące zawdzięcza on oryginalnemu połączeniu substancji o dużych zdolnościach absorbujących, które działają na zabrudzenia i sebum wydzielane przez skórę głowy jak prawdziwe gąbki. W przeciągu kilku minut włosy odzyskują lekkość i puszystość. Hipoalergiczny.
 

Działanie

Przed użyciem silnie wstrząsnąć, a następnie równomiernie rozpylić niewielką ilość produktu z odległości 30 cm. Pozostawić przez 2 minuty, dokładnie wyszczotkować włosy, by usunąć wszelkie ślady produktu. Unikać wdychania produktu i kontaktu z oczami.
Szampon suchy może być stosowany bez ograniczeń.

Dawkowanie

Silnie wstrząsnąć. Przekręcić zakrętkę w prawo, by odsłonić otwór. Trzymać butelkę w pozycji pionowej, rozpylić proszek naciskając na przycisk, zachować 10 cm odstępu od włosów. Równomiernie rozprowadzić. Pozostawić na 2 minuty. Wyszczotkować dokładnie włosy, by usunąć wszelkie pozostałości po proszku. Unikać wdychania produktu i kontaktu z oczami. Szampon opracowany bez gazu pozwala na całkowicie bezpieczne stosowanie.

KLORANE Szampon suchy na bazie mleczka z owsa 50ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt KLORANE Szampon suchy na bazie mleczka z owsa 50ml kupili także:

Bioderma Sensibio H2O płyn micelarny 100 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.