zdjecie zdjecie

Klorane Cure De Force Antichute kuracja przeciw okresowemu wypadaniu włosów dla kobiet 125 ml

cena
79,97 zł
Producent Klorane
Pojemność 125ml
Postać Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

- wypadanie włosów związane z ciążą i okresem menopauzy  (nadaktywność enzymu regulującego łojotok, wskutek tego następuje uszkodzenie mechanizmów życiowych włosów - tworzą się cieńsze, słabsze i bardziej wrażliwe włosy)
- wypadanie włosów wskutek stresu i zmęczenia (nieprawidłowe unaczynienie cebulki włosowej, powodujące niedobory składników odżywczych)
- wypadanie włosów wskutek nieprawidłowo zbilansowanej diety

Działanie

Klorane Cure de force antichute Kuracja przeciw okresowemu wypadaniu włosów z aktywnym kompleksem chinina-kofeina to kompleksowa kuracja zapobiegająca przejściowemu i sezonowemu wypadaniu włosów u kobiet. Unikalna, specjalistyczna receptura QUINAFORT dla kobiet, zawierająca opatentowane, naturalne wyciągi roślinne, kompleksowo zapobiega wypadaniu włosów u kobiet.

Wyciąg z chinowca (Cinchona succirubra Pav.)- substancji czynnej o udowodnionych i opatentowanych właściwościach wzmacniających i stymulujących na brodawkę wlosa, która uaktywnia mikrokrążenie skórne, dzięki czemu cebulki dostarczają włosom więcej składników odżywczych. W połączeniu z kofeiną, o udowodnionym działaniu przeciw wypadaniu włosów, skuteczność chininy bardzo wzrasta.

Innowacyjna kuracja wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów zapewnia skuteczne działanie wzmacniające włosy na calej ich długośc, od korzeni aż po końcówki.Aktywny kompleks chinina-kofeina współdziała wewnątrz komórek włosa, zwłaszcza stymulując aktywność genów biorących udział w procesie keratynizacji, będącym początkiem procesu budowy włosa. Dodatek wit. B5, ktorą wybrano ze względu na jej właściwości wzmacniające, daje łodydze włosasiłę i wytrzymałość. Wzrlost wlosów zostaje pobudzony, a ich wyoadanie zahamowane. Wzmocnione wlosy są bardziej gęste i odporne na stres i zmęczenie calego organizmu.

Dawkowanie

Preparat może być stosowany zarówno na włosy suche, jak i wilgotne (po umyciu szamponem). Należy stosować 10 rozpyleń, pasmo po paśmie, na skórę głowy oraz 5 rozpyleń na całej długości wlosa. Należyw wykonać lekki masaż głowy, aby pobudzić penetrację składników aktywnych. NIE SPŁUKIWAĆ.

Preparat nie przetłuszcza włosów - może być stosowany także rano.

Dodatkowe

Zaleca się stosowanie preparatu 2-3 razy w tygodniu przez minimum 6 tygodni. Jedno opakowanie zapewnia 12 tygodni kuracji. Optymalne rezultaty uzyskuje się po 12 tygodniach.

Opinie o Klorane Cure De Force Antichute kuracja przeciw okresowemu wypadaniu włosów dla kobiet 125 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.