Kinon witamina K2 pozyskiwana z natto 30 tabletek

cena
18,28 zł
Ilość:
Producent Valentis
Pojemność 30szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

celuloza mikrokrystaliczna, fosforan wapnia, Kinon (menachinon-7/ witamina K2 otrzymnywana z soi przez fermentację), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, roślinny stearynian magnezu, talk, dwutlenek krzemu.

Wskazania

 preaprat wspomaga utrzymanie zdrowych kości.

Działanie

Suplement diety Kinon dzięki zawartości witaminy K wspomaga utrzymanie zdrowych kości. Witamina K odgrywa ważną rolę w procesie mineralizacji, gdyż aktywizuje wydzielane przez osteoblasty białko, osteokalcynę, która jest zdolna do wiązania wapnia, i odkładania go w tkance kostnej. Jeżeli osteokalcyna nie zostanie odpowiednio zaktywizowana, nie będzie w stanie wiązać wapnia i nadmiar tego minerału pozostanie we krwi. W wyniku badań udowodniono, że z powodu niedoboru witaminy K i nadmiaru wapnia we krwi ten minerał może stopniowo zacząć odkładać się w ściankach naczyń krwionośnych, powodując ich zwapnienie.

Dawkowanie

dorośli 1 tabletka dziennie podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Kinon witamina K2 pozyskiwana z natto 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Kinon witamina K2 pozyskiwana z natto 30 tabletek kupili także:

Vigantoletten 1000 j.m. tabletki 30 sztuk

Witamina D3 (cholekalcyferolu)  wpływa na pracę mięśnia sercowego, stymuluje wydzielanie insuliny, zapobiega stanom zapalnym, reguluje ciśnienie krwi i wzrost komórek. Niedobór witaminy D może być przyczyną wielu schorzeń.

Jednym z powodów zmniejszonej produkcji endogennej witaminy D jest zbyt krótkie przebywanie na słońcu, dotyczy to głównie pracowników biurowych. Ponadto na stan ten może wpływać ograniczone spożycie z pokarmem, otyłość, która przyczynia się do zaburzenia metabolizmu witaminy D1.

Vigantoletten doskonale sprawdza się przy zwalczaniu niedoboru witaminy D, w uzupełniającym leczeniu osteoporozy i w profilaktyce krzywicy. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.