KALLOS KJMN Szampon Omega bogato regenerujący 1000ml

Producent Kallos Cosmetics
Pojemność 1000ml
Postać leku Szampon
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Bogato regenerujący szampon Kallos Omega dla nieżywotnych, łamiącychsię włosów z kompleksem Omega-6 i olejkiem Makadamii. 
Doskonale czyści włosy i rekonstruuje strukturę suchych, łamiących się nieżywotnych włókien włosów oraz ich połysk.
Po zastosowaniu włosy stają się nawilżone, jedwabiste i promiennie lśniące.

Dawkowanie

 Wmasować odpowiednią ilość szamponu w mokre włosy, a następnie dokładnie spłukać. 

Opinie o KALLOS KJMN Szampon Omega bogato regenerujący 1000ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili KALLOS KJMN Szampon Omega bogato regenerujący 1000ml kupili także:

Acard 75mg 60 tabletek

Acard to lek zawierający kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Lek stosowany długotrwale w profilaktyce chorób, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Zawarty w leku Acard - kwas acetylosalicylowy, zaliczany jest do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe,  hamujące agregację płytek krwi.

W małych dawkach: 75-150 mg na dobę, głównym działaniem kwasu acetylosalicylowego jest zmniejszenie zdolność płytek do agregacji i hamowanie skurczu naczyń. Aby zaobserwować działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne wymagane jest stosowanie większych dawek kwasu acetylosalicylowego w ciągu doby.


Calperos 1000 mg 100 kapsułek

Wapń to główny składnik tkanki kostnej, będący elementem budulcowym szkieletu. Poza tym, niewielkie ilości tego pierwiastka znajdują się w komórkach tkanek miękkich, we krwi i w płynie pozakomórkowym. Dlatego też wapń odgrywa ważną rolę w układzie sercowo-naczyniowym, nerwowym i mięśniowym oraz wykazuje duży wpływ w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

Dla prawidłowego działanie wapnia w organizmie człowieka, niezbędne jest odpowiednie stężenie tego pierwiastka w komórkach i płynach ustrojowych. Jest ono zachowane dzięki mechanizmom hormonalnej kontroli wchłaniania z przewodu pokarmowego, wymiany z tkanką kostną i wydalania z moczem.

Przy stosowaniu preparatów wapniowych, dodatkowo zaleca się stosowanie witaminy D, która zwiększa jego wchłanianie z przewodu pokarmowego. 

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.