K2 Vita-Tree MK-7 0,075mg 30 kapsułek

cena
17,88 zł
Ilość:
Producent Tree Pharma
Pojemność 30 sztuk
Postać leku kapsułki
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

K2 VITA-TREE  to suplement diety dostarczający witaminę K2 MK-7(menachinon-7/K2VITAL®)  rozpuszczoną w oleju słonecznikowym, co ułatwia wchłanianie witaminy  K2 – będącej wsparciem w budowie zdrowych i mocnych kości.

Menachinon-7 (MK-7) – witamina K2 pozostaje znacznie  dłużej w surowicy krwi niż inne formy chemiczne witaminy K. Jest dobrze wchłaniany przez organizm i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Skład

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji:

Składniki odżywcze1 kapsułkaRWS*
Witamina K275μg100%

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Składniki: olej słonecznikowy, żelatyna, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć), witamina K2(menachinon-7/K2VITAL®)

Wskazania

Suplement diety K2 VITA-TREE przeznaczony  jest dla osób dorosłych w celu uzupełnienia witaminy K2.

Działanie

Rola witaminy K2:

Witamina K zawarta w suplemencie diety K2 VITA-TREE wspomaga utrzymanie zdrowych kości.

W przypadku braku witaminy K2, wydzielane przez osteoblasty białko (osteokalcyna) posiadające właściwości wiązania wapnia, staje się nieaktywne, w skutek czego procesy mineralizacji kości zostają zakłócone – zachwiana zostaje dystrybucja i odkładanie wapnia w tkance kostnej. W wyniku braku aktywowania  osteokalcyna nie jest w stanie  wiązać wapnia i nadmiar tego minerału pozostanie we krwi. Badania potwierdziły, że z powodu nadmiaru wapnia we krwi związanego z niedoborem witaminy K, minerał ten może  zacząć  gromadzić się w ścianach naczyniach krwionośnych powodując ich zwapnienie.

K2 VITA-TREE:

zawarty w K2 VITA-TREE Menachinon-7 (MK-7) – witamina K2 charakteryzuje się doskonałą wchłanialnością, oraz pozostaje znacznie dłużej w surowicy krwi niż inne formy chemiczne witaminy K (K1 (filochinon), K2 – MK-4)

nowoczesne procesy technologiczne wykorzystane do produkcji witaminy K2, pozwoliły na uzyskanie innowacyjnej formy witaminy K2 w postaci K2VITAL®. Dzięki użyciu tego surowca w produkcie K2 VITA-TREE otrzymujesz 100 % czystości MK-7 –  witamina K2tylko w formie all-trans MK-7 bez innych form witaminy K.

optymalna dawka niewykraczająca poza zalecenia dziennego spożycia witaminy K2 (ZDS – 75 ug)

MK-7 wykazuje najdłuższe biologiczne półtrwanie do 72 godzin (3 dni) – powodujące wysoką stabilność stężenia MK-7 we krwi

wystarczy 1 kapsułka dziennie

olejowa forma produktu K2 VITA-TREE zapewniająca optymalne wchłanianie witaminy K2

forma monoprepartu – gwarantuje precyzyjne uzupełnienie niedoborów wyłącznie niezbędnej substancji

nie zawiera kazeiny, laktozy, glutenu, drożdży, soi, sztucznych barwników oraz słodzików.

Witamina K zawarta w suplemencie diety K2 VITA-TREE

Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi

Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennie, podczas posiłku.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Dodatkowe

Bez glutenu

Bez laktozy

Odpowiedni dla diabetyków

Bez zapachu i smaku

Kości, zdrowe kości, k2, witamina k, witamina k2, MK-7, menachinon, krzepnięcie krwi, tree pharma, osteoporoza, miażdżyca, wchłanianie wapnia, transport wapnia, k2vital

Opinie o K2 Vita-Tree MK-7 0,075mg 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili K2 Vita-Tree MK-7 0,075mg 30 kapsułek kupili także:

D-Vitum Forte 2000j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek

Tkanka kostna to struktura podlegająca ciągłej przebudowie. Zachodzą w niej równolegle dwa procesy: rozkładu tkanki kostnej i uwolnienia wapnia oraz tworzenie tkanki kostnej przez wbudowanie wapnia do kości. Najważniejsze jest, aby zachowana była równowaga pomiędzy tymi dwoma procesami. Niestety wraz z wiekiem jest ona zaburzona, gdyż w czasie starzenia się organizmu nasilają się procesy rozkładu tkanki kostnej. Aby przywrócić równowagę niezbędna jest odpowiednia dieta bogata w dużą zawartość witaminy D i K oraz właściwa suplementacja produktami zawierającymi dobrze przyswajalne formy tych witamin.

Menachinox K2 MK-7 witamina K2 pozyskiwana z natto 30 kapsułek + Natural D3 Expert 1000 witamina D 30 kapsułek

Menachinox K2 MK-7 witamina pozyskiwana z natto 30 kapsułek - Menachinox K2 to suplement diety będący źródłem naturalnej witaminy K2 (MK-7) otrzymywanej z tradycyjnego, japońskiego sfermentowanego produktu soi - Natto. 

Natural D3 expert 1000 30 kapsułek - Natural D3 expert 1000 to wysokiej jakości preparat, zawierający w jednej kapsułce 1000 j.m. naturalnej witaminy D3, pozyskiwanej z lanoliny, rozpuszczonej w oleju z krokosza barwierskiego.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.