Juvit baby d3 krople doustne 10 ml z pompką

Nowa cena
cena
11,89 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 10 ml
Postać leku Krople
Dostępna ilość
66% Complete

Opis produktu

Witamina D3 spełnia ważną rolę w regulacji wchłaniania wapnia i fosforu, wpływa na prawidłowy rozwój i mineralizację kości. Jej niedobór może powodować upośledzenie nowo tworzącej się tkanki kostnej, a w rezultacie zmiany krzywicze u niemowląt i małych dzieci. Szczególnie narażone na niedobory witaminy D3 są niemowlęta karmione mlekiem matki, ponieważ pokarm ten nie zawiera wystarczającej ilości witaminy D3. Dla niemowląt karmionych piersią, dawka profilaktyczna witaminy D3 wynosi 10 µg (400 j.m.) na dobę.

Skład

Olej roślinny MCT, DL-alfa-tokoferol. Jedno naciśnięcie zawiera 5 mcg witaminy D3.

Wskazania

Profilaktyka niedoboru witaminy D3. Szczególnie polecany dla niemowląt, wspomaga prawidłowy rozwój układu kostnego i mineralizację kości, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. 

Działanie

Witamina D3 jest pełni istotna role w regulacji gospodarki wapniowo-fosforanowej w organizmie. Umożliwia prawidłowy rozwój układu kostnego.

Dawkowanie

Niemowlęta od pierwszych dni życia: 2 naciśnięcia pompki raz dziennie lub 1 naciśnięcie 2 razy dziennie doustnie lub do ściągniętego mleka matki.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dodatkowe

Produkt może być stosowany od pierwszych dni życia.

Juvit baby d3 krople doustne 10 ml z pompką

ok,

ok,

ok,

ok,

Polecam,

Bardzo dobry produkt,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Juvit baby d3 krople doustne 10 ml z pompką kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.