Johnson&Johnson BABY Zestaw Płyn Bedtime kojący do kąpieli na dobranoc 500 ml + delikatne chusteczki oczyszczające 56 sztuk

Nowa cena
cena
18,81 zł
Producent Johnson & Johnson
Pojemność 500 ml + 56 szt.
Postać leku płyn + chusteczki
Dostępna ilość
Brak produktu

Działanie

Johnsons Baby kojący płyn do kąpieli na dobranoc 500 ml - Wieczorna higiena i pielęgnacja skóry dzieci i niemowląt; do stosowania po 7. miesiącu; płyn wspomaga spokojny sen.
 
Johnsons Baby Gentle Cleasing Chusteczki oczyszczające 56 sztuk - Do oczyszczania całego ciała, nawet okolic oczu.

Johnson&Johnson BABY Zestaw Płyn Bedtime kojący do kąpieli na dobranoc 500 ml + delikatne chusteczki oczyszczające 56 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Johnson&Johnson BABY Zestaw Płyn Bedtime kojący do kąpieli na dobranoc 500 ml + delikatne chusteczki oczyszczające 56 sztuk kupili także:

Octenisept preparat do dezynfekcji bez kartonika 50 ml

Lek w postaci aerozolu z atomizerem stosowany w profilaktyce i leczeniu ran, skóry i błon śluzowych. Stosowany się bezpośrednio na zmienione miejsce daje uczucie ulgi w przypadku pieczenia, działa odkażająco, ułatwia i przyspiesza gojenie. 

Preparat jest antyseptykiem zawierającym octenidynę (100 g płynu zawiera: 0,10 g dichlorowodorku oktenidyny, 2,0 g fenoksyetanolu) o pH neutralnym dla skóry. 

Do zalet preparatu należą: szybkie działanie miejscowe, bezbolesne stosowanie (bez efektu pieczenia), odkażanie i dezynfekcja ran i skóry, neutralizowanie bakterii, grzybów, drożdżaków, pierwotniaków oraz wirusów. Dodatkowo jest płynem bezbarwnym, niepozostawiającym plam. 
Octenisept ma szerokie zastosowanie w medycynie, zabiegach antyseptycznych, chirurgicznych i kosmetycznych (np. piercing). 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.