Iwostin Solecrin hipo spray ochronny SPF50+ multipozycyjny do skóry wrażliwej i alergicznej 150 ml

Producent Iwostin
Pojemność 150ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB (kompleks filtrów organicznych z filtrem mineralnym). Chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami i wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej (filtr immunologiczny Antileukine 6 ). Zapewnia wyjątkowo skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA (innowacyjny filtr Uvasorb HEB ). Chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry (witamina E). Zmniejsza ryzyko wystąpienia fotodermatoz, m.in. wyprysku słonecznego, odczynów fotoalergicznych. Posiada multipozycyjny aplikator 360 wygodny do stosowania u ruchliwych dzieci. Jest odporny na wodę i pot. Można go stosować od 6. miesiąca życia. 

Działanie

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej i alergicznej, z zaburzeniami pigmentacji (bielactwo, przebarwienia skóry), bliznami i znamionami.

Dawkowanie

Nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Należy powtarzać aplikację w przypadku starcia preparatu z powierzchni skóry. Należy unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce w czasie największego nasłonecznienia. Chroń niemowlęta i dzieci przed słońcem.

Opinie o Iwostin Solecrin hipo spray ochronny SPF50+ multipozycyjny do skóry wrażliwej i alergicznej 150 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.