Iwostin Solecrin emulsja w sprayu SPF30 125 ml

Nowa cena
cena
40,70 zł
Producent Iwostin
Pojemność 125 ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB (kompleks filtrów organicznych z filtrem mineralnym). Chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami i wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej (filtr immunologiczny Antileukine 6 ). Chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry (witamina E). Jest odporna na wodę i pot. Można ją stosować od 6. miesiąca życia.

Dawkowanie

Nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Należy powtarzać aplikację w przypadku starcia preparatu z powierzchni skóry. Należy unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce w czasie największego nasłonecznienia. Chroń niemowlęta i dzieci przed słońcem.

Iwostin Solecrin emulsja w sprayu SPF30 125 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Iwostin Solecrin emulsja w sprayu SPF30 125 ml kupili także:

Long 4 Lashes serum stymulujące wzrost włosów 150 ml

Long 4 Lashes to teraz nie tylko serum do rzęs ale też produkty wspomagające pielęgnację włosów łamliwych, osłabionych i wypadających. To teraz także nowa linia produktów, powstała z myślą o osobach mających problem z utrzymaniem dobrej kondycji włosów.

Problem wypadających włosów jest coraz bardziej powszechny w społeczeństwie, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Może on wynikać z niewłaściwej diety, przemęczenia, stresu, zaburzenia równowagi hormonalnej. W efekcie negatywnego oddziaływania wymienionych czynników postępuje nadmierna utrata włosów i utrata ich zdrowego wyglądu. 

Skoncentrowana formuła Long 4 Lashes serum do włosów wydłuża fazę wzrostu włosa, poprawia ich strukturę. Włosy stają się mocne, wytrzymałe i grubsze. Już po 3 tygodniach stosowania zauważyć można poprawę ich wyglądu oraz gęstości.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.