IWOSTIN CAPILLIN Pianka oczyszczająca naczynka 165ml

Producent Iwostin
Pojemność 165 ml
Postać leku Pianka
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Algi Aldavine™ 5X - Przeciwdziałają rozszerzaniu się naczyń włosowatych, zmniejszają ich przepuszczalność.

Pronalen Aesculus™ - Wzmacnia napięcie naczynek, działa przeciwrumieniowo i poprawia cyrkulację krwi. Wraz z witaminą C wzmacnia ściany naczyń krwionośnych

Wskazania

Oczyszczająca pianka na naczynka zapewnia komfortowe oczyszczanie wrażliwej skóry naczynkowej z zanieczyszczeń oraz makijażu twarzy i oczu. Redukuje uczucie ściągnięcia i pieczenia skóry, zmniejsza skłonność do wystepowania podrażnien, zaczerwienien i rumienia.

Działanie

Skutecznie oczyszcza

Widocznie redukuje objawy skóry naczynkowej

Koi i nawilża

IWOSTIN CAPILLIN Pianka oczyszczająca naczynka 165ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt IWOSTIN CAPILLIN Pianka oczyszczająca naczynka 165ml kupili także:

IWOSTIN PURRITIN Płyn micelarny 215 ml

Płyn micelarny Iwostin Purritin skutecznie oczyszcza twarz z zanieczyszczeń oraz makijażu. Oczyszczanie to nie wymaga nadmiernego pocierania i spłukiwania, ponieważ płyn posiada bardzo skuteczną formułę myjącą. Ponadto produkt został przebadany okulistycznie i dermatologicznie.

Płyn micelarny Iwostin Purritin zmniejsza ilość wydzielanego sebum, dzięki czemu ogranicza błyszczenie się skóry oraz minimalizuje skłonność do powstawania nowych wyprysków i zaskórników.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.