Iwostin Capillin ZESTAW wzmacniajcy lekki krem na naczynka SPF20 40 ml + wzmacniający krem na naczynka na noc 40 ml + płyn micelarny 215 ml

Nowa cena
cena
58,97 zł
Ilość:
Producent Iwostin
Pojemność 40ml + 40ml + 215ml
Postać leku Krem + krem + płyn
Dostępna ilość
66% Complete

Opis produktu

Iwostin Zestaw Capillin Codzienna pielęgnacja twarzy skóra naczynkowa, z zaczerwienieniami. zawiera:

Iwostin Capillin wzmacniający krem na naczynka SPF 20 o lekkiej konsystencji 40 ml

Iwostin Capillin wzmacniający krem na naczynka na noc 40 ml

Iwostin Capillin płyn micelarny 215 ml

Działanie

Iwostin Capillin wzmacniający krem na naczynka SPF 20 o lekkiej konsystencji - Redukuje objawy skóry naczynkowej, zapobiega pojawieniu się nowych zaczerwienień oraz przywraca skórze jednolity koloryt i blask.

Iwostin Capillin wzmacniający krem na naczynka na noc - Redukuje objawy skóry naczynkowej, odbudowuje barierę lipidową oraz działa przeciwrumieniowo.

Iwostin Capillin płyn micelarny - Usuwa zanieczyszczenia i makijaż z twarzy i oczu oraz redukuje objawy skóry naczynkowej.

Dawkowanie

Iwostin Capillin wzmacniający krem na naczynka SPF 20 o lekkiej konsystencji - Nakładać odpowiednią ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy. Odpowiedni jako baza pod makijaż.

Iwostin Capillin wzmacniający krem na naczynka na noc - Nakładać odpowiednią ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy. Stosować na noc.

Iwostin Capillin płyn micelarny - Oczyszczać twarzy i okolice oczu z zanieczyszczeń i makijażu przy pomocy wacika nasączonego płynem. Produkt nie wymaga spłukiwania

Iwostin Capillin ZESTAW wzmacniajcy lekki krem na naczynka SPF20 40 ml + wzmacniający krem na naczynka na noc 40 ml + płyn micelarny 215 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Iwostin Capillin ZESTAW wzmacniajcy lekki krem na naczynka SPF20 40 ml + wzmacniający krem na naczynka na noc 40 ml + płyn micelarny 215 ml kupili także:

Promensil Forte Menopauza 30 tabletek

Promensil Menopauza Forte jest roślinnym środkiem przeznaczonym dla kobiet w okresie menopauzy w celu łagodzenia jej objawów. 
Preparat zawiera roślinne estrogeny (izoflawonoidy) z czerwonej koniczyny, których działanie - podobne do działania żeńskich hormonów płciowych - korzystnie wpływa na zdrowie kobiety łagodząc objawy menopauzy. 

Promensil doskonale radzi sobie nie tylko z objawami menopauzy (tj. uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, nerwowość, atrofia i brak popędu seksualnego), ale także: 

- korzystnie wpływa na zdrowie kobiety (utrzymuje prawidłową strukturę kości i odpowiedni poziom cholesterolu, wspiera właściwe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego); 
- nie generuje skutków ubocznych, jest całkowicie bezpieczny (działanie izoflawonoidów jest łagodniejsze od działania estrogenów). 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.