Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka

cena
100,99 zł
Ilość:
Producent Intec Medical
Pojemność 1 szt.
Postać leku Inhalator
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Inhalator kompresorowo - tłokowy VELUM przeznaczony jest do użytku dla pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przechodząc przez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Powietrze, po dotarciu do nebulizatora, przetwarza przepisany środek leczniczy na łatwą do inhalacji mgiełkę. Z jednego urządzenia może korzystać kilka osób, ale każda z nich musi posiadać własny zestaw akcesoriów (przewód powietrza, nebulizator, końcówka do inhalacji).

Wskazania

Jest to urządzenie medyczne zaprojektowane w celu efektywnego inhalowania układu oddechowego środkami leczniczymi przepisanymi przez lekarza w przypadku leczenia astmy, alergii, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (COPD) i innych schorzeń układu oddechowego.

Produkt przeznaczony jest do użytku dla pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. 

Działanie

Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przechodząc przez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Powietrze, po dotarciu do nebulizatora, przetwarza przepisany środek leczniczy na łatwą do inhalacji mgiełkę. 

Dodatkowe

Wyposażenie:

-nebulizator (pojemnik do rozpraszania leku)

-przewód powietrza

-ustnik, filtry (5 szt.)

-maseczka dla dzieci i maseczka dla dorosłych

Opinie o Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka

Marta

na problemy z oddychaniem dla alergików, polecam ,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka kupili także:

Silcatil skarpetki złuszczające do stóp 1 para

Złuszczanie naskórka polega na pozbywaniu się ze skóry martwych, zrogowaciałych komórek. Ten naturalny proces wspomagają zawarte w skarpetkach Silcatil roślinne kwasy, które przy długotrwałym zabiegu dodatkowo zmiękczają skórę i powodują, że kilka poziomów komórek odkleja się jednocześnie płatami. Szybkie złuszczanie skutecznie usuwa zgrubienia i  odciski, zostawiając naskórek idealnie gładki.

Zawarty w skarpetkach Silcatil kwas glikolowy i mlekowy dzięki właściwościom złuszczającym zmniejszają grubość warstwy rogowej naskórka, przyspieszają przenikanie substancji czynnych przez naskórek i stymulują proces produkcji elastyny oraz kolagenu. 

Kwas salicylowy oprócz działania złuszczającego, wpływa na odbudowę komórkową skóry i zwiększa skuteczność stosowanych kosmetyków na odsłoniętym po złuszczeniu naskórku. Zdolność wiązania wody przez mocznik nadaje skarpetkom działanie silnie nawilżające. 

Isis Ruboril Expert Intense krem kojąco łagodzący do skóry naczynkowej i trądziku grudkowo krostkowego 15 ml

Isispharma Ruboril Expert Intense krem do skóry naczynkowej trądzik różowaty grudkowo krostkowy 15 ml.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.