Inerbiotyk C 10 kapsułek

cena
4,74 zł
Ilość:
Producent Avet Pharma
Pojemność 10 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Inerbiotyk C zawiera kompleksowe połączenie przyjaznych człowiekowi bakterii probiotycznych kwasu mlekowego z prebiotykiem – inuliną.

Działanie

Inerbiotyk C suplement diety zawiera kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum.  Zaleca się uzupełnianie diety w bakterie kwasu mlekowego i inulinę osobom: - które dbają o równowagę flory bakteryjnej organizmu, - w celu dostarczenia do organizmu bakterii kwasu mlekowego.

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka dziennie, po posiłku. Kapsułę należy popić wodą. Zawartość kapsułki można rozpuścić w letniej wodzie i wypić. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Inerbiotyk C 10 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Inerbiotyk C 10 kapsułek kupili także:

XeniVIT Witamina D 4000 rozpuszczona w oleju z krokosza brawierskiego 120 kaspułek

XeniVIT Witamina D 4000 to suplement diety zawierający w jednej kapsułce 4000 j.m. witaminy D3 rozpuszczonej w oleju z krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius L.), który zapewnia jej wysoką przyswajalność.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.