Iladian Direct Plus tabletki dopochwowe 10kap

cena
14,38 zł
Ilość:
Producent Aflofarm
Pojemność 10 tab dopochwowych
Postać leku tabletki dopochwowe

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Inulina, kwas L-askorbinowy, kwas hialuronowy, witamina E

Wskazania

Przeznaczonych dla kobiet narażonych na wszelkie zaburzenia flory bakteryjnej oraz w czasie zapobiegania i wspomagania leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy, łagodzenia dolegliwości typu suchość i uczucie napięcia błony śluzowej pochwy, w trakcie i po zakończeniu stosowania doustnych antybiotyków i preparatów przeciwbakteryjnych, w okresie okołomenopauzalnym (klimakterium), kobietom uczęszczającym na basen, często podróżującym, korzystającym z jacuzzi, sauny i solarium

Działanie

Tabletki dopochwowe, które przywracają lub utrzymują fizjologicznego pH pochwy, stwarzając warunki hamujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy oraz drożdżaków z rodzaju Candida.

Dawkowanie

Wspomagająco w leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy stosować 1 tabletkę dopochwową raz dziennie (na noc) przez 7 do 10 dni. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie.
Profilaktycznie stosować 1 tabletkę dopochwową dwa razy w tygodniu. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować na uszkodzone błony śluzowe oraz w  przypadku występowania upławów z krwią

Dodatkowe

Wielkośc opakowania 10 tabletek dopochwowych

Iladian Direct Plus tabletki dopochwowe 10kap

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Iladian Direct Plus tabletki dopochwowe 10kap kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.