IDEEPHARM DERMACOS cera z przebarwieniami i piegami Krem ochronny do twarzy na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień SPF30 50ml

Producent Ideepharm
Pojemność 50 ml
Postać leku Krem
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

SepiWhite, Whitening Extract, witamina E.

Wskazania

Krem ochronny do twarzy na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień SPF 30 przeznaczony jest do pielęgnacji skóry o nierównomiernej pigmentacji, z przebarwieniami spowodowanymi wiekiem, zaburzeniami hormonalnymi, działaniem promieni słonecznych lub innych czynników. Preparat wyrównuje koloryt skóry, poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych spowodowanych zmianami, hormonalnymi, odbarwieniami skóry lub nadmiernym nasłonecznieniem, sprawia, że skóra odzyskuje równowagę i blask, chroni przed efektami przedwczesnego starzenia się skóry i powstawianiem nowych przebarwień i plam, poprawia kondycję i ogólny wygląd skóry, długotrwale nawilża, odżywia i wygładza.

rodzaj skóry: o nierównomiernej pigmentacji, z przebarwieniami spowodowanymi wiekiem, zaburzeniami hormonalnymi, działaniem promieni słonecznych lub innych czynników

Działanie

preparat wyrównuje koloryt skóry,
poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych spowodowanych zmianami, hormonalnymi, odbarwieniami skóry lub nadmiernym nasłonecznieniem,
sprawia, że skóra odzyskuje równowagę i blask,
chroni przed efektami przedwczesnego starzenia się skóry i powstawianiem nowych przebarwień i plam,
poprawia kondycję i ogólny wygląd skóry,
długotrwale nawilża, odżywia i wygładza.

Dawkowanie

Krem delikatnie wmasować w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Doskonały pod makijaż

Opinie o IDEEPHARM DERMACOS cera z przebarwieniami i piegami Krem ochronny do twarzy na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień SPF30 50ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili IDEEPHARM DERMACOS cera z przebarwieniami i piegami Krem ochronny do twarzy na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień SPF30 50ml kupili także:

Octenisept preparat do dezynfekcji 1000 ml

Lek w postaci płynu stosowany w profilaktyce i leczeniu ran, skóry i błon śluzowych. Stosowany się bezpośrednio na zmienione miejsce daje uczucie ulgi w przypadku pieczenia, działa odkażająco, ułatwia i przyspiesza gojenie. 

Preparat jest antyseptykiem zawierającym octenidynę (100 g płynu zawiera: 0,10 g dichlorowodorku oktenidyny, 2,0 g fenoksyetanolu) o pH neutralnym dla skóry. 

Do zalet preparatu należą: szybkie działanie miejscowe, bezbolesne stosowanie (bez efektu pieczenia), odkażanie i dezynfekcja ran i skóry, neutralizowanie bakterii, grzybów, drożdżaków, pierwotniaków oraz wirusów. Dodatkowo jest płynem bezbarwnym, niepozostawiającym plam. 

Octenisept ma szerokie zastosowanie w medycynie, zabiegach antyseptycznych, chirurgicznych i kosmetycznych (np. piercing). 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.