Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent USP Zdrowie
Adres

Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Pojemność 12szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek Skład

1 tabletka zawiera substancje czynne: ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharozę i tartazynę (E102)

Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek Wskazania

ból i niedrożność zatok, bóle głowy, katar, gorączka, udrożnia nos, ułatwia oddychanie

Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek Dawkowanie

Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Dorośli młodzież w wieku powyżej 12 lat: 2 tabletki co 8 godzin (3 razy na dobę). Należy zachować co najmniej 4 godzinną przerwę pomiędzy dawkami. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. Leku nie nalezy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

ból i niedrożność zatok, bóle głowy, katar, gorączka, udrożnia nos, ułatwia oddychanie

Kluczowy składnik

fenylefryna ibuprofen

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

doustnie

Aneta
W przypadku bólu zatok bardzo mi pomaga

Kamila
Ibuprom zatoki to skuteczny lek! sięgam po niego zawsze wtedy, kiedy dopada mnie niedrożność nosa, katar oraz ból głowy. Ogólnie jestem z niego zadowolona. Cena ok- najlepiej opłaca się zakup dużego opakowania. Dawkowanie, ta jak sugeruje ibuprom zatoki ulotka, czyli nie więcej niż 6 tabletek na dobę! Serdecznie polecam

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.