Ibuprom 200mg 96 tabletek

cena
27,25 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 96szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych produktów leczniczych z rodziny Ibuprom, na bazie ibuprofenu w podstawowej dawce 200 mg. 

Preparat ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, stosuje się go w przypadkach bólu o rozmaitej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego. 

Doskonale sprawdza się w przypadkach bólu: 

- głowy (w tym migrena); 
- zębów; 
- mięśni,kości, stawów i okolicy lędźwiowo-krzyżowej; 
- menstruacyjnych; 
- na tle nerwowym (nerwobóle); 
- w razie gorączki (w przebiegu przeziębienia i/lub grypy). 

Skład

Jedna tabletka powlekana zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg.

Wskazania

Bóle o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe. Bolesne miesiączkowanie. Gorączka (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Działanie

Ibuprofen (pochodna kwasu propionowego) należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 do 2 tabletek doustnie co 4 godziny po posiłkach. Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek na dobę (maksymalna dawka dobowa 1200 mg w dawkach podzielonych).

Przeciwwskazania

Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów: - z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego, - u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, - z czynną lub w wywiadzie chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem, również tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ, - ze skazą krwotoczną, - z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca, - w III trymestrze ciąży, - przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych).

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu !

Opinie o Ibuprom 200mg 96 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ibuprom 200mg 96 tabletek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.