Ibupar Forte 0,4 g 10 tabletek

cena
5,49 zł
Producent Adamed Grupa
Pojemność 10 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 tabletka zawiera ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, krzemu dwutlenek koloidalny, kroskarmeloza sodowa, alkohol poliwinylowy, sodu laurylosiarczan, sodu stearylofumaran.
Skład otoczki: hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, makrogol 4000, lak z żółcienią pomarańczową, czerwień koszelinowa.

Wskazania

Preparat stosowany w bólach słabych i umiarkowanych różnego pochodzenia: bóle głowy, bóle zębów, mięśni, kości, stawów, bóle pourazowe oraz towarzyszące przeziębieniu i grypie, gorączce różnego pochodzenia, w bolesnym miesiączkowaniu, łagodzi objawyprzeziębienia i grypy.

Dawkowanie

1 tabletka po 400 mg jednorazowo, lub 3 do 4 razy na dobę w miarę potrzeby. Leku nie należy stosowac dłużej niż 10 dni w leczeniu bólu oraz 3 dni w leczeniu gorączki bez konsultacji z lekarzem.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Ibupar Forte 0,4 g 10 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ibupar Forte 0,4 g 10 tabletek kupili także:

NeoMag Skurcz 50 tabletek

Każdy człowiek niejednokrotnie zmagał się ze skurczami mięśni, które najczęściej pojawiają się w wyniku zbyt długiego przebywanie w jednej pozycji, podczas wysiłku fizycznego, na basenie czy w czasie jazdy na rowerze, po spożyciu alkoholu lub uczucie drżenia powiek. 

Na te dolegliwości oraz w celu regulacji prawidłowej pracy mięśni zalecany jest Neomag skurcz, który zawiera w swoim składzie naturalny magnez, wzbogacony odpowiednią dawką potasu oraz witaminy B6. Magnez zawarty w Neomag skurcz niweluje uczucie zmęczenia i znużenia, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania, układu nerwowego, metabolizmu energetycznego oraz utrzymuje równowagę elektrolitową.

Gripex Hot Max 12 saszetek

Gripex hot max saszetki jest wieloskładnikowym lekiem, który świetnie radzi sobie z objawami przeziębienia i grypy takimi jak: 
- ból głowy, gorączka i dreszcze 
- katar 
- ból gardła 
- bóle mięśni. 

Na preparat składają się: 
- paracetamol - działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe (radzi sobie z bólami gardła, głowy, mięśni oraz kostno-stawowymi) 
- fenylefryna - działanie hamujące katar i udrażniające zatoki 
- witamina C - wspomaganie odporności organizmu. 

Skuteczność leku wzmaga postać proszku rozpuszczalnego w gorącej wodzie - dzięki temu szybciej i skuteczniej trafia w źródło bólu łagodząc objawy i dolegliwości. 

Rutinoscorbin 150 tabletek

Lek będący połączeniem rutyny (25 mg rutozydu) i witaminy C (100 mg kwasu askorbowego). 

Rutyna wzmacnia nasze naczynia krwionośne zmniejszając ich przepuszczalność, chroni przed zbyt szybkim utlenianiem witaminy C zachowując jej właściwości na dłużej. 
Witamina C (kwas askorbinowy) jest przeciwultleniaczem niezbędnym w procesach metabolicznych, m. in. ułatwia przyswajanie żelaza oraz uczestniczy w tworzeniu kolagenu i hemoglobiny.

Stosuje się profilaktycznie w okresach zwiększonej podatności na przeziębienia, w stanach obniżonej odporności i podczas infekcji górnych dróg oddechowych celem wzmocnienia odporności i uzupełnienia dziennego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe, grypa) a także po chorobie celem wzmocnienia i uchronienia organizmu przez kolejnymi infekcjami. Pomocniczo lek stosowany jest w przypadkach nadmiernej przepuszczalności naczyń krwionośnych wzmacniając je i uszczelniając. 

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.