zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Hasco
Adres


Pojemność 20 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

1 tabl. zawiera: Ibuprofen 200 mg, Pseudoefedryny chlorowodorek 30 mg.

Wskazania

Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku zapalenia zatok obocznych nosa, który towarzyszy ból i gorączka. Wskazany również w czasie leczenia przeziębienia i grypy. Stosować u osób powyżej 12 roku życia.

Działanie

Preparat w postaci tabletek zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ. Odpowiada za łagodzenie dolegliwości bólowych (np. zębów, gardła, mięśni, bólów urazowych, pooperacyjnych itp.) oraz stanów zapalnych. Preparat działa również przeciwgorączkowo. Sprawdza się w czasie przeziębienia lub grypy. Pseudoefedryna ogranicza przekrwienie śluzówki górnych dróg oddechowych. Działa udrażniająco na przewody nosowe i zatoki oboczne, zmniejsza ilość wydzieliny.

Dawkowanie

Stosować doustnie. W przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia podawać 1-2 tabl. co 4h po jedzeniu, jednak nie więcej niż 6 tabl./24h.  

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Producent

Postać

Stosowanie

Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku zapalenia zatok obocznych nosa, który towarzyszy ból i gorączka. Wskazany również w czasie leczenia przeziębienia i grypy. Stosować u osób powyżej 12 roku życia.

Działanie

Preparat w postaci tabletek zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ. Odpowiada za łagodzenie dolegliwości bólowych (np. zębów, gardła, mięśni, bólów urazowych, pooperacyjnych itp.) oraz stanów zapalnych. Preparat działa również przeciwgorączkowo. Sprawdza się w czasie przeziębienia lub grypy. Pseudoefedryna ogranicza przekrwienie śluzówki górnych dróg oddechowych. Działa udrażniająco na przewody nosowe i zatoki oboczne, zmniejsza ilość wydzieliny.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.