Ibum zawiesina doustna 100mg/5ml smak malinowy 130 g

Nowa cena
cena
9,88 zł
Producent Hasco
Pojemność 130 ml
Postać leku Zawiesina
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

5ml zawiesiny zawiera: substancje czynne: ibuprofen 100mg; substancje pomocnicze: maltitol ciekły, glicerol, guma ksantan, sacharyna sodowa, sodu benzoesan, kwas fumarowy, disodu fosforan dwunastowodny, aromat bananowy, woda oczyszczona.

Wskazania

Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego. Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, takie jak: - bóle głowy, gardła i mięśni (np. w przebiegu zakażeń wirusowych), - bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bóle na skutek ząbkowania, - bóle stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (np. skręcenia), - bóle na skutek urazów tkanek miękkich, - bóle pooperacyjne, - bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.

Działanie

Lek zawiera Iburofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne

Dawkowanie

Niemowlęta 3-6 miesięcy  (5-7,6 kg): 2,5 ml 3 razy na dobę (150 mg/dobę);
niemowlęta 6-12 miesięcy (7,7-9 kg): 2,5 ml 3-4 razy na dobę (150-200 mg/dobę);
dzieci od 2-4 lat (10-15 kg): 5 ml 3 razy na dobę (300 mg/dobę);
dzieci 5-6 lat (16-20 kg): 7,5 ml 3 razy na dobę (450 mg/dobę);
dzieci 7-10 lat (20-29 kg): 10 ml 3 razy na dobę (600 mg/dobę);
dzieci 11-13 lat (29-40 kg): 15 ml 3 razy na dobę (900 mg/dobę);
dzieci o masie ciała powyżej 40 kg: 15-20 ml 3-4 razy na dobę (900-1200 mg/dobę).
Odstępy między dawkami powinny wynosić co najmniej 6 godz.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Ibum zawiesina doustna 100mg/5ml smak malinowy 130 g

monika

a nam nasza pediatra poleciła stosować milifen, to syropek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny na bazie ibuprofenu, jest równie skuteczny co reklamowane syropki a mimo to tańszy od nich więc po co przepłacać,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Ibum zawiesina doustna 100mg/5ml smak malinowy 130 g kupili także:

Emolium kremowy żel do mycia 400 ml

Kremowy żel do mycia Emolium to kompletny emolient do codziennej higieny skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień.

Delikatnie i skutecznie myje skórę, nie naruszając jej ochronnej bariery hydrolipidowej. Nie podrażnia i nie wysusza skóry. Ma bardzo dobre właściwości nawilżające. Dzięki specjalnie dobranej formule zawierającej łagodne substancje myjące i skuteczne składniki aktywne doskonale oczyszcza skórę i chroni jej barierę lipidową. Odpowiedni do stosowania u dzieci i niemowląt. Hypoalergiczna formuła powstała we współpracy z dermatologami.

EMOLIUM Szampon nawilżający 200 ml

Emolium szampon nawilżający 200ml jest aktywnym emolientem przeznaczonym do codziennej pielęgnacji oraz higieny włosów oraz dla wrażliwej i suchej skóry głowy ze skłonnością do podrażnień. 

Emolium jest wieloskładnikową formułą, która długotrwale nawilża wzmacniając barierę lipidową. Ogranicza utratę wody przez naskórek przy jednoczesnym przyjaznym, naturalnym dla skóry pH. Wnika głęboko w strukturę włosa, pielęgnując je i odbudowując zniszczenia, a dodatkowo łagodzi podrażnienia skóry głowy. 

Szampon można stosować także u dzieci od 1 miesiąca życia. 

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

MAXON ACTIVE jest lekiem wskazanym do stosowania u dorosłych mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i Wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe. Substancją czynną jest syldenafil, a jego podstawowym działaniem jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. 

MaxON Active poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety.


MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.