Ibum Forte 400mg 36 kapsułek

cena
10,18 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 36 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

Ibum Forte to produkt leczniczy na bazie ibuprofenu w kapsułce, o wzmocnionych właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych. 

Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych stosowany w bólach rozmaitego pochodzenia o natężeniu słabym i umiarkowanym: 

- bóle głowy i migrena; 
- bóle gardła, 
- bóle zębów i po zabiegach stomatologicznych; ząbkowanie u dzieci; 
- bóle mięśni, stawów, kości oraz pourazowe i pooperacyjne; 
- nerwobóle; 
- bóle uszu w stanach zapalenia ucha środkowego; 
- bolesne miesiączkowanie; 
- gorączka, przeziębienie, grypa; 
- odczyn poszczepienny. 

Skład

Substancja czynna: ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle po urazach, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie,  bolesne miesiączkowanie, stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Działanie

Lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: dawka początkowa 400 mg (1 kapsułka), w razie potrzeby co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Występujące w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej - po kwasie acetylosalicylowym lub innych NLPZ. Czynna lub przebyta choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, perforacje lub krwawienia, również po zastosowaniu NLPZ. Ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca. Jednoczesne przyjmowanie innych NLPZ, w tym inhibitorów COX-2. Skaza krwotoczna. III trymestr ciąży.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Ibum Forte 400mg 36 kapsułek

katarzyna

czesto uzywam,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ibum Forte 400mg 36 kapsułek kupili także:

Vitapil z biotyną Mocne, lśniące włosy 60 tabletek

Bambus to jeden z najcenniejszych składników Vitapilu. Młode pędy bambusa są najbogatszym w naturze źródłem krzemu i zawierają aż 75% krzemionki. Zawarta w suplemencie Biotyna
przyczynia się do utrzymania metabolizmu energetycznego, przyspieszając tempo wzrostu włosa, utrzymując ich zdrowy wygląd i hamując nadmierne wypadanie.

Vitapil zawiera także największą na rynku ilość kwasu pantotenowego wpływa na metabolizm energetyczny w obrębie mieszków włosowych. Niacyna, czyli witamina PP przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania skóry głowy ułatwiając transport składników odżywczych do cebulki włosów. Żelazo, kwas foliowy oraz witamina B12 oddziałuje na mieszki włosowe, których komórki ulegają ciągłym podziałom ze względu na wzrost włosa. Wszystkie te składniki wraz z Cynkiem mają znaczący wpływ na budowę włosa.

Dodatkowo suplement Vitapil wzbogacony jest w Miedź wpływającą za prawidłową pigmentację włosów, gdyż to zawartość pigmentu jest odpowiedzialna za kolor włosów.



© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.