Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Hasco
Adres


Pojemność 24szt
Postać Kapsułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Ibum Express 400mg 24 kapsułek Opis

IBUM EXPRESS to lek przeciwbólowy w postaci ekspresowej kapsułki, zawierającej płynną, gotową do wchłaniania formę ibuprofenu, zamkniętą w łatwej do połknięcia kapsułce. Silnie działa na ból, dzięki podwójnej1 dawce ibuprofenu.

Ibum Express 400mg 24 kapsułek Skład

Substancją czynną leku IBUM EXPRESS jest ibuprofen. 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu. Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131).

Ibum Express 400mg 24 kapsułek Wskazania

Zalecany jest do stosowania dla dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat jako lek na:

 • bóle zębów
 • bóle głowy (w tym również migrenowe bóle głowy)
 • bóle mięśni, stawów i kości
 • bóle po urazach
 • bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu
 • nerwobóle.

Kapsułki z ibuprofenem IBUM EXPRESS wskazane są do stosowania również w przypadku bolesnego miesiączkowania i stanów gorączkowych różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Ibum Express 400mg 24 kapsułek Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. 

Ibum Express 400mg 24 kapsułek Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: dawka początkowa to 1 kapsułka (400 mg). W razie potrzeby 1 kapsułka co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę w dawkach podzielonych. 

Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu 3 dni lub ulegną nasileniu, zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Ibum Express 400mg 24 kapsułek Przeciwwskazania

IBUM EXPRESS jest przeciwwskazany:

 • jeśli pacjent ma uczulenie na którykolwiek składnik leku;
 • u pacjentów z czynną lub nawracającą chorobą wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem, również występującymi po zastosowaniu niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ);
 • u pacjentów, u których w trakcie terapii lekami z grupy NLPZ występowały jakiekolwiek objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki, duszności lub astmy oskrzelowej;
 • w przypadku przyjmowania innych leków z grupy NLPZ;
 • jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca;
 • jeśli u pacjenta występuje krwawienie w mózgu lub inne krwawienie;
 • jeśli u pacjenta występują zaburzenia krzepnięcia krwi, skaza krwotoczna lub zaburzenia wytwarzania krwi o nieustalonym pochodzeniu; 
 • u pacjentów odwodnionych;
 • w ostatnich 3 miesiącach ciąży.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Zalecany jest do stosowania dla dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat jako lek na: bóle zębów bóle głowy (w tym również migrenowe bóle głowy) bóle mięśni, stawów i kości bóle po urazach bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu nerwobóle. Kapsułki z ibuprofenem IBUM EXPRESS wskazane są do stosowania również w przypadku bolesnego miesiączkowania i stanów gorączkowych różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. 

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

lek

Kinga
Ibum express to dla mnie niezawodny lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy. Lek sprawdza się podczas bólu głowy, bólów migrenowych czy bólu stawów. Mam go zawsze przy sobie. Działa naprawdę szybko a jednocześnie łagodnie dla żołądka przynosząc natychmiastową ulgę w bólu. Może być podawany również dzieciom od 12 r.ż. - jeśli chodzi o dawkowanie to ulotka zawiera wszystkie informacje. Kapsułki łatwe do połknięcia. W waptece zawsze korzystna cena. Polecam :)

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.